Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van és...

Milyen telefonod van és miért? Mennyibe kerül havonta?

Figyelt kérdés

márc. 7. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Csak egy vonalas.
Csak egy mobil.
Egy vonalas meg egy mobil.
Egy vonalas, két mobil.
Két vonalas, egy mobil.
Más variáció.
Nem mondom meg, csak trollkodni jöttem. :)
33 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mennyibe kerül? A számla? Korlátlan mobilnettel + legkisebb telefon csomag 10K.
márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mi mennyibe kerül, 50ezer forint körül szokott lenni a Telekom számlám, ebben van egy háztartásban tv/internet/telefon, egy másikban csak internet, illetve három korlátlan mobil (net és hívás).
márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Mi mennyibe kerül?"

A telefonok fenntartása: mennyit töltesz fel rá havonta, ha feltöltőkártyás, vagy mennyi a számla, ha havidíjas előfizetéses?

márc. 7. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Pár 100 ft-ba. kártyás vagyok, évente 1x töltöm fel 6000 Ft-al. telefon funkciót minimálisan használom, 600 Ft ba felefér 200 sms, amit nem nyomok el. Itthon pedig wifiről megy a net a telón
márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nokia 5310-es,vagy 10-éves,év elején feltöltöm 2500-ft az elég egész évre.
márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Samsung telefonom van. Mert szeretem a márkát, megbízható, jó ár-érték arányú telókat ad.
márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Samsung. Olcsó, mert feltöltőkártyás és évente egyszer töltök rá minimum összeget. Egyáltalán nem telefonálok, és nincs szükségem mobilnetre, mert csak wifire csatlakozva használom.
márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta 3000 forint.
márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

iPhone14 128Gb

Mivel ki van fizetve, kártyafüggetlenül, újonnan vettem, így nem kerül havonta plusz pénzembe.

Van egy Vodafone RED akármi csomagom, havi 12e korlátlan hang, net, sms, MMS és a sávszélesség sincs limitálva, ahol van 5G, azzal is megy.

Amikor parkolok, lottózok, autópályamatricát veszek vele, értelemszerűen hozzáadódik a havi fix díjhoz.

Novemberig van rajta hűség.


Plusz érdekesség: semmilyen más szolgáltatásom nincs, a munkahelyi laptopot és az itthoni asztali gépet is erről "táplálom meg" nettel hotspot megosztás segítségével.

márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
iPhone 15 pro max
márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!