Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan mobil fólia ami...

Létezik olyan mobil fólia ami tompítja az Oled kijelző fényerejét?

Figyelt kérdés
Bármilyen mobilra, a fényerő beállítása még úgy is erős ha a szemvédelem, alacsony fényerő, és sötét mód használatával se nézhető.

márc. 7. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Normál környezeti fénynél én még nem találkoztam olyan telefonnal, ami minimum fényerőn bántó fényességet produkált volna, sőt inkább az ellenkezője igaz. Biztosan nem tesz jót a szemnek, ha mindig minimum fényerőn használod, mert gyakorlatilag semmit sem fogsz látni belőle sé végig erőltetni fogod a szemdet.


Ha nálad mégis bántóan erős a minimumra vett fényerő, akkor vagy a telefon rossz vagy a szemed, esetleg nem tudod hogy kell a fényerőt beállítani és kikapcsolni az automata fényerőszabályzást.

márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza akkor a telefont, ha ennyire nem tetszik. Erre van az elállás.


nem értem miről beszélsz. Nagyon jól dimmelődik nálam az én OLED telóm. Bár tény hogy érdemes sötét témára állni, de amúgy is.. IPS-en szürke képernyő volt csak elérhető, az sokkal zavaróbb, minthogy a fehér nem megy le annyira kis fényerőre. Deennyi a megoldás: sötét téma. kész.

márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyátok írt ki már kérdést hogy a telefonja egy samsung s24 a leveszi a fényeröt akkor is tul villågos neki és panaszkodta hogy rossz a szeme.
márc. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom éjszaka túl magas a fényereje mert napközben nyilván nem lehet az. Szerintem nincs ilyen fólia.
márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tiszta Androidon szerencsére van már olyan hogy "extra sötét" mód. És állítólag Android 15-ön még sötétebb lesz

Ajánlom hogy tölts le hozzá egy appot. + Kékfény szűrő

márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!