Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom fényereje magától...

Telefonom fényereje magától váltakozik az automata fényerő szabályozás ki van kapcsolva akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Samsungod van akkor ez érthető. Mármint nekem volt S6, S7, S7 edge, ezek teljesen feltolt fényerő mellett, ha mondjuk rásüt a nap, akkor még erősebben világít. Pl buszon. De ha elé húzom a függönyt akkor érzékeli hogy kevesebb a fény, nem kell annyira fényesnek lennie.
2017. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Samsungom van, Lenovo Vibe K6
2017. nov. 19. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az az opció él, amit az első írt. Ezt a funkciót adaptív fényerőnek vezettük. Keress ilyen opciót a telefonod beállításaiban.
2017. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam az alkalmazkodó adaptív fényerő ki van kapcsolva.
2017. nov. 19. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Más beállítás nincs a megjelenítés menüpontban.
2017. nov. 19. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, le kellett ragasztanom egy darab szigetelőszalaggal az érzékelőjét. Olcsó kínai telefon, nem ért neki.
2017. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint utólag kiderült szoftver bugyi volt. Előző rom felrakása megoldotta.
2017. dec. 9. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem bugyi hanem gond, hülye Google billentyűzet :D
2017. dec. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!