Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatóváltást számhordozá...

Szolgáltatóváltást számhordozással, hogy érdemes?

Figyelt kérdés

Személyesen vagy online? A telekomnál állítólag az online rendelt sim kártya jobban megéri, mert adnak hozzá valami plusz mobilnetet azt hiszem. Ha számhordozással kérek sim kártyát online, akkor is jár ez a plusz? Feltöltőkártyás csomagot szeretnék, maraton mobilnettel.


[link]



márc. 8. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Személyesen éri meg
Teljesen mindegy
Online éri meg
2 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt írják a fenti linken, hogy feltöltőkártyás csomagra váltás esetén csak személyesen lehet:

"Feltöltőkártyás csomagodat is át tudod hozni Domino csomagra, ezt személyesen, üzleteinkben tudod elintézni, foglalj időpontot üzletünkbe a gyors és kényelmes ügyintézés érdekében."

márc. 8. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még 2019-ben váltottam mobil szolgálatót, telefonszám hordozással. Online intéztem mindent. Telekomtól mentem Vodafonehoz. És egyszerre 2 telefonszámot is hordoztam. És az úgynevezett egykapus módszerrel. Ami azt jelenti hogy online a Vodafone web oldalán intéztem mindent! Telekomhoz be se kelletett mennem. Tehát érdemes azt a szolgáltatót felkeresni amelyikhez át akarsz menni. És igen feltöltő kártyás csomagot is szám hordozhatsz.
márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem: Maraton net: 3990 Ft / 5 GB. Ebben beszélgetés nincs is. Szerintem keress egy előfizetést valahol.

Ahogy viszont Te magad is írtad, a feltöltőkártyás számhordozást csak személyesen tudod végezni, mert legalább akkor azonosítod Magad, hogy ki Vagy (tudod, törvény). Előfizetésnél minden hónapban, amikor fizetsz valójában azonosítod is Magadat...

márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# Szinte egyáltalán nem telefonálok és mobilnetezek, pár perc és pár mb havonta. De szükségem van rá, hogy bármikor tudjak kifelé menő hívást intézni vagy mobilnetet bekapcsolni. A Maraton net addig érvényes amíg el nem fogy, ami sok évbe is telhet.


Eddig a Yettelnél voltam még mobilnet nélkül, évente fel kellett tölteni 3000 Ft-al, hogy érvényes legyen. De ennyit nem beszéltem le, csak gyűlt rajt a pénz. Náluk a mobilnet nem szimpatikus, mert a legolcsóbbnak is a töredékét használom ki. Nem weboldalakat nézek, csak néhány app-nak kell internet, kevés mb, de viszonylag gyakran.


Mert milyen előfizetést(számlást v. feltöltőst) ajánlanál a fenti szokások figyelembe vételével? A Vodafone politikai szempontból nem szimpatikus, így maradt a telekom.

márc. 10. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, 5 mobilszolgáltató van a piacon, nézz körbe: Telekom, Yettel, Vodafone, Netfone, Tarr Mobil. Utóbbi kettő csak előfizetést nyújt.

Tény, hogy a Te jelenlegi felhasználásodra egyik sem tud megoldást nyújtani előfizetésként, tehát ha a feltöltőkártya és annak rendszeres azonosítása nem okoz gondot és biztosan nem felejted el, akkor az lesz a legkényelmesebb. Mivel feltöltőkártyára akarsz hordozni, muszáj személyesen bemenned a Telekomba. Üdvözöl a mobilcsomagok pont hu

márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!