Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyet érdemes venni?

Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kis segítséget kérnék, szerintetek milyen telefont lenne érdemes venni? Borzasztóan tanácstalan vagyok, számtalan tech videót megnéztem,rapid teszteket stb, de nem tudok dönteni. Kis tapasztalatok, vélemények kinek mi vált be illetve milyen típust venne,ha most vásárolna telefont?

Köszönöm



márc. 3. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elsőnek ezeket tisztázzuk:

Mennyit szánsz rá?

Android vagy iOS?

Milyen márkákban gondolkodsz?

Miben legyen jó a telefon?

Mi az ami zavarna? Pld. Üveg hátlap, nagy kamerasziget, stb


Nálam ha nem számítana a pénz, akkor egy Samsung S24 Ultra, vagy iPhone 15 Pro Max. Mindkét telefon csúcskategóriás, minden igényt kielégítene évekig nálam.

márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálam most a max a 250ezer,és inkább Android párti vagyok,ez valóban kimaradt.

Mindennapi használatra, illetve minden ügyem a telefonról intézem, nyilván azért pár év használatban gondolkodom,ha most veszek.

Márka szempontból nem vagyok válogatós.

márc. 3. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Samsung S23 már van ennyiért, nem is a legócskább zug GSM-ből, hanem mondjuk az Aqua-ból. De ezért az árért már van Google Pixel 8 is. Ha nem vagy kínai fóbiás, akkor a Xiaomi 13T Pro is remek vétel ennyiért.


Én magamnak a fenti sorrendben választanám őket.

márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor most ebben a sorrendben utána is nézek.
márc. 3. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Motorola telefonok is jók ár/érték arányban és szinte stock Android van rajta, nincs úgy szétszabva, mint a Samsungon.
márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!