Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vacakolni ezzel hogy...

Megéri vacakolni ezzel hogy csak 80% ig töltöm a telefont?

Figyelt kérdés

Android 13, a beállításokban be tudom kapcsolni állítólag hogy ne töltse tovább 80% tól (bár még nem próbáltam szóval)

Hogyha másfél évig vagy 2 évig ugyanígy bírná az aksi ahogy most, akkor felőlem tönkre mehet két év után az aksija, addig úgy is veszek új telefont

Motorola g54 power edition, amúgy nem tudja valaki miért nem kaptam még meg az Android 14 et? xd már lassan kiadják a 15 öt


márc. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ez a helyzet:

A kezdet kezdetén még 3 napig bírta töltés nélkül, viszonylag folyamatos aktívhasználat mellett. Ha csak letettem, nem használtam, de be volt kapcsolva akkor meg 5 napig is kibírta.

Most kb. 1 napig bírja töltés nélkül, viszonylag folyamatos aktívhasználat mellett. Ha csak leteszem, nem használom, de be van kapcsolva, akkor kb. 2 napig bírja.


Ebből azt akarom kihozni, hogy bár lehet itt mindenféle kímélősdit játszani, de alapvetően idővel elöregszik az aksi, és akkor meg már 100%-ra kell majd tölteni. Persze ez az öregedés nem olyan vészes, mindennapi használatra még 5 év után is bőven megfelelő. Itt már csak az a kérdés, hogy vajon fogod-e 5 évig használni a telefont, vagy lecseréled korábban. Mert akkor még ennyire sem éri meg kímélősdit játszani.

márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
soha nem szorakoztam ilyenel töltöm 100% használom ha kell ,aztån ha alacsony töltötség felteszem töltöre.
márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem felesleges ezzel foglalkozni. Vannak olyan fanok,akik kitalálták és nyernek vele 2 hónapot, de akkor meg az a baj, hogy annyival kevesebbet is tudod használni, ergo ha többet töltöd emiatt, akkor nem éri meg. 40-50%-nál ha tudom még van sok dolgom a városban, kell gps stb., akkor töltöm 100ig és kész, nekem ne merüljön le még véletlen sem.
márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. A 100% is már egy védett állapot. Nem lehet túltölteni. A technológia ami ennyit tud. Most az, hogy esetleg pár hónappal meghosszabbítsd az élettertemát, nem ér semmilyen szarakodást.
márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!