Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone VoLTE funkcióhoz van...

Vodafone VoLTE funkcióhoz van valami szolgáltatói beállítás lehetőség?

Figyelt kérdés
Most váltottam szolgáltatót, eddig tökéletesen működött a Volte, most a Vodánál viszont semmi, pedig a telefonomon be van állítva és másik szolgáltató SIM-mel működik. Van erre esetleg valami hálózati beállítás a Vodánál vagy díjcsomag függő esetleg?

márc. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
SIM függő, nekem is a Yettelesnél van Volte, Vodkással nincs.
márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt VoLTE a frissen aktivált vodafone feltöltőkártyámon, egészen addig amíg fel nem hívtam az ügyfélszolgálatot hogy kapcsolják be. Az ügyintéző sem értette, azt mondta alapból engedélyezve kéne legyen, de az enyémen tiltva volt. Később aktiváltam másik kártyát is, azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot, mondták hogy 48 óra az átfutási idő de engedélyezik most (mivel előzőleg egy hónap után sem ment magától), és láss csodát 10-20 perc múlva már volt is VoLTE. Szóval hiába minden beállítás a telefonon addig, amíg szolgáltatói oldalon nincs engedélyezve.
márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad az ügyfélszolgálat.
márc. 9. 13:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, valóban nem volt aktiválva központilag. Ügyfélszolgálat 1270-en bekapcsolta, rögtön működik is. Ha esetleg valakinek hasonló problémája lenne a jövőben.
márc. 12. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki, én is csodálkoztam hogy miért van alapból tiltva. Hívni kell őket, és megoldódik.
márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!