Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor előfizetésem van....

Telenor előfizetésem van. Szeretném ha a telszámomat nem írná ki híváskor a másik fél telefonján. A beállításoknál nem találtam ilyen lehetőséget. A szolgáltatónál kell kérnem,vagy én is be tudom állítani a telefonomon valahol?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

#31#

Ezt írd be a szám elé..

Vagy 1220on megrendelheted a szolgáltatások között.

Elvileg a telefon menüjében is lehet állítani.

Az telefon függő.

Ne lepődj meg, ha senki nem veszi föl...

Annyira sok az ilyen zaklatás jellegű megkeresés hogy rendelj meg valamit stb...

Hogy az ismeretségi körömben alig van olyan aki felveszi. Én sem szoktam.

2020. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem akarim,hogy minden kimenő hívásomnál ismeretlen számot jelezzen,de van amikor élnek ilyen lehetőséggel. És tudom....én se veszem fel az ilyen hívásoknál :)
2020. jún. 1. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A telefonon a beállítások között van lehetőség hívószám kijelzés be/ki kapcsolására. Írd be a keresőbe vagy a telefon típusát vagy a rajta lévő op.-rendszert és a hívószám kijelzést - pillanatok alatt fogsz találna érthető és részletes útmutatót.
2020. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldódott! Eléggé macerás,de egy leírasban megtaláltam.
2020. jún. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!