Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonokon miért...

Androidos telefonokon miért nem lehet normálisan képet törölni, ha teljesen megtelik a tárhely?

Figyelt kérdés
Ha teljesen megtelik a tárhely, akkor a galériában törlés helyett csak egy olyan lehetőség jelenik meg, hogy "tárhely elemzése" és ilyenkor bonyolult módon lehet képet törölni. Mi értelme ennek?

márc. 9. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Milyen telefonod van?
márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
100%

"Mi értelme ennek?"


Lehet az, hogy sok gyors kezű meggondolatlan törli a képeit, videóit, aztán jön sírni hogy jajajajj nagyon fontos képeket letöröltem, vissza lehet állítani?

márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert érthetetlen módon az alkalmazás adatainál csinálod.

Nyisd meg a Galéria alkalmazást és ott végezd el a törlést.

Vagy a fájlkezelővel nyisd meg a DCIM mappát és töröld, amit akarsz. Akár a komplett DCIM mappát is letörölheted egyszerre.

márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértés van. Én ilyenkor a galériában nem tudok képet törölni, csak a törlés helyett egy olyan lehetőség jelenik meg, hogy tárhely elemzése, és olyankor bonyolultabb módon tudok képet törölni és nem a galériában, mivel eltűnik a törlési lehetőség! Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért épp akkor lesz bonyolultabb a kép törlésének a folyamata, amikor a leginkább égető a dolog. Egyébként a probléma megoldódott.
márc. 9. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Tedd fel a Total Commandert, "kicsit" értelmesebb, mint a gyári galéria és fájlkezelő hulladékok.
márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 az összes androidos ezt csinálta


#2 te a "kukára" gondolsz


#3 pont hogy a galériában akarok törölni, de nem engedi, ha megtelik a tárhely, mert ilyenkor a törlés opció helyett más van.

márc. 18. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak mert neked a telefonod ezt csinálja nem kéne általánosítani :D
márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, nem tudom az milyen telefon, vagy melyik Android, de nekem eddig akármilyen telefonom volt, rámentem, hogy törlés és ennyi. Lehet lett telepítve rá egy tárhely elemző vagy memóriatisztító, vírusírtó app és amiatt van ez.
márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!