Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet lemondani a...

Avada0 kérdése:

Hogyan lehet lemondani a különböző szolgáltatók (Yettel, Vodafone, Telekom) feltöltőkártyás szolgáltatásait?

Figyelt kérdés

Lehet praktikusan online ezek megszüntetését elintézni?

Nem számhordozásról van szó, csak sima megszüntetésről.

Tudom, hogy ha lejár akkor magától megszűnik, de ideiglenes kártya esetén ezt nem akarnám megvárni.



márc. 9. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséged van. Egyik nem töltőd fel, és akkor egy év múlva le jár. Vagy be mész az ügyfélszolgáltra és le mondod.
márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha személyesen bemész a szolgáltatóhoz, el tudod intézni.
márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen kell, hogy a bent maradt egyenleget vissza tudják adni.
márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Személyesen, pár napja intéztük
márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"de ideiglenes kártya esetén ezt nem akarnám megvárni."

Fel tudnál pár okot sorolni, ami ezzel kapcsolatosan problémát okoz, pl. miért nem jó az, hogy kiveszed a SIM-et az eszközből, és ledarálod?

márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3 Ez csak akkor lehetséges hal elhordozod a számot, vagy lejárt.


#5 mert 10 a limit és a rendkívül bölcs szolgáltatók olcsóbban adnak netet egy új SIM-mel mint amit rendelni lehet meglévő SIM-hez. A Vodafonnál ez ingyen van (de csak 30 napig használható aktiválás után).

A telekomnál meg 1000Ft/2GB (500FT/GB), a maraton meg 4000Ft/5GB (800 Ft/GB). És mindkettő a rendelkezésre állási ideig felhasználható...

márc. 10. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Az ezzel kapcsolatos ügyintézésre szánt idő ellenértékét is figyelembe véve marhára nem éri meg...

KÜF flottaengedéllyel (bárki kap) a Yettelnél: 4 GB 1.283 Ft, 7 GB 1954 Ft, 13 GB 2.508 Ft, 24 GB 3.573 Ft (korlátlan net 6.011 Ft)

márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 Annyira sokat nem kell intézni.


Ezek a KÜF-ös árak sajnos 15%-kal többek már. Meg folyton azt beszélik, hogy Yettel-es csak adat SIM-mel marhára merül a telefon.

márc. 12. 23:40
 9/14 anonim ***** válasza:

"#3 Ez csak akkor lehetséges hal elhordozod a számot, vagy lejárt."

Nekem volt hogy nem járt le és jeleztem: meg szeretném szűntetni, simán visszautalták.

márc. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Az jó. De szerintem a szolgáltató saját hatáskörében dönti el, hogy visszakapod-e
márc. 14. 18:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!