Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy egy új...

Az normális, hogy egy új telefon 10%-ot merül egy éjszaka alatt ha nincs töltőn?

Figyelt kérdés

márc. 14. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valami app dolgozik a háttérben.
márc. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A chrome, a play áruház és az időjárás app zabálta a legtöbbet az éjszaka alatt. A play áruház gondolom valamilyen frissítések lehettek, de a többit nem tudom.
márc. 14. 07:26
 3/9 Szirty ***** válasza:
75%
Ha a mobil adatforgalom, a WiFi, Bluetooth, GPS vevő be van kapcsolva akkor "normális".
márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Ezek közül mind be van kapcsolva, kivéve a bluetooth.

Csak azért nem értem mert eddig egyik telefonom sem csinálta ezt, max 1-2%-ot merültek. (előzőeken is ve voltak ezek kapcsolva) Erre megvettem ezt és már az első nap óta ilyen.

márc. 14. 07:46
 5/9 Morzsi007 ***** válasza:

Nekem úgy esik 1-2%-ot, hogy repülőmódon van éjszaka (6-7 óra alatt)

Ha neked minden be van kapcsolva és 2%-ot esik egy éjszaka, akkor igen jó telefonod van. Persze otthon a wifit használ nem mobilnetet, ami kevesebbel is beéri, de akkor is.

márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen, az előző két telefonomra emlékszem, max 1-2% merült. De ez a 10% nekem kicsit soknak tűnik most.
márc. 14. 08:25
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
Pár napig lehet normális a 10 %, főleg új telefonnál. Háttérben dolgozgat a rendszer. Amúgy sok a 10%.
márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem csak éjszaka, amúgy is sokkal gyorsabban merül. De remélem akkor igazad lesz és jobb lesz napok múlva. 1 hete van meg egyébként.
márc. 14. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár hét és jó lesz, kell neki pár ciklus mire beáll az aksi, és a telefon "szoftvere" is..
márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!