Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném az iphone-omat az...

Szeretném az iphone-omat az autómhoz rácsatlakoztatni hogy tudjak zenéket hallgatni, de nem megy. Miért?

Figyelt kérdés
Bluetooth-on rá vagyok csatlakoztatva, amikor hívok valakit akkor azt szépen az autó kihangosítóján hallom, de ha pl zenét szeretnék lejátszani azt nem lehet. Elindítja aztán egyből meg is áll a zene. Ez miért van, és hogyan tudom megoldani?

márc. 15. 20:34
 1/2 anonim válasza:

Hát, egy Renault-val én is szívtam eleget, 2016 Fluence 1.6 benzin. Nekem a márkaszervizben megcsinálták, mert ismerős ott dolgozott, de sose kérdeztem, mit csináltak pontosan. Amit tudok javasolni, hogy amíg valaki hozzáértő nem tud érdemi segítséget adni, próbáld meg USB-kábellel, és úgy zenét hallgatni. Persze ez nagyban függ a típustól, illetve hogy gyári-e a rádió - ha valami régebbi típusod van, utángyártott rádióval, ott a rádió használatijába érdemes belenézni. Illetve az iPhone típusa sem mellékes azért.



Remélem ez használ addig is.

márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy renault megane grandtour és egy újabb iphone-om van szóval még nem is lehet azt mondani hogy régi lenne bármelyik is :/
márc. 15. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!