Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha ilyen gyorsan...

Mit csináljak ha ilyen gyorsan merül a telefon?

Figyelt kérdés
Xiaomi 11 Lite 5G NE telefonról van szó. reggel 6-tól délután 3-ig nem vagyok töltő közelben , és általában 3-ra már max 25%on vagyok . közben szoktam használni a telefont az igaz ,de hogy lehetne lassítani a merülést?

márc. 18. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit szoktad használni, de ha nem vészesen sokat és mégis drasztikusan csökken akkor aksi csere ajánlott lehet.
márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jómagam egy átlagos teló felhasználó vagyok,de nekem is hamar lemerül.Értem alatta hogy 1 1,5 napot bír ki csak.Igaz már 3 éves de újkorában sem birta sokkal jobban.Az ismeróseim is Kb ennyi idővallumot mondanak.

Én kikapcspolam rajta az össze alkalmazást alvó állapotban vannak midég még a viber is mert az ilyen appok sokat fogyasztanak.A mobil internet, és a wifi sem megy állandóan.Ha meg nem kell kikapcsolom a telót semmi baja nem lessz csak nem meríti az aksit.De kérdezz meg szakembert az ugyis azt javasolja hogy csere nekik ez üzlet.Sok sikert.

márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ilyen telefonom is van. Sajnos még az elején sem bírt ki egy napnál többet.Már két éves elmúlt, nagyon gyorsan feltöltödik,de ugyanolyan gyorsan le is merül.Most viszem majd akkumulátor cserére.


Ha nem akarsz a cseréért fizetni, nézd meg a beállításoknál az akkumulátor

szónál, hogy milyen appok meritik le a telefont.Ezeket, ha nem kellenek ki lehet kapcsolni.Kiírja a telefon,mennyi időt tudsz a kikapcsolásokkal megspórolni.

De sajnos a cserét nem lehet megspórolni, előbb, vagy utóbb cserélni kell az aksit.

márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!