Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan merül a telefon...

Nagyon gyorsan merül a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy iphone 4S-em van, ami régen nagyon lassan merült, volt hogy 4 óráig is 100%-on maradt, ha nem használtam. Az utóbbi héten elkezdett nagyon gyorsan merülni, szóval ma vittem el aksit cserélni. Viszont most nincs javulás, 30 perc alatt merült 11%-ot úgy, hogy nem használtam. Mit tegyek?

2017. júl. 24. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha hozzászoksz neked még szerencséd is van az én 6sem a dupláját is képes merülni 30 perc alatt.
2017. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindig maradj a konnektor mellett, vagy hogyha lehetőséged van rá, szerezz be egy vezetéknélkülit.
2017. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szervíz, aksicsere.
2017. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ohh:( szoval ezen nem nagyon lehet segíteni?

Utolsó: épp ez az, ma voltam szervízben és cseréltem aksit:/

2017. júl. 24. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális telefont.
2017. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél új akksit, viszont azoknak az Iphoneknak soha nem volt erőssége az akksi. Esetleg vegyél mellé mégy egy powerbankot is.


Nekem Xiaomim van, 9 óra folyamatos játékot simán kibír, normál használat mellett meg akár 3 napot is. Redmi 4X-et kapsz már 40.000 forint körül. Ezt az opciót is meggondolhatod.

2017. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ilyenje volt és eszméletlenül merült. Szerezz be egy vezeték nélküli töltőt, mást nem nagyon tudsz tenni. És javaslom, hogy ha van alkalmad cseréld le, elavult készülék és fölösleges szervizbe járkálni egy ilyen régi telóval.
2017. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töltsd fel maxra, töltőn hagyva Home+Power-el újraindítás és ez után még 1-2 óráig szintén hagy töltőn.
2017. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!