Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan zajlik pontosan a...

Hogyan zajlik pontosan a számhordozás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Előfizetéses szerződést kötöttem a Yettellel, és már úton van felém az új SIM kártyám. Igyekeztem pontosan minden adatot úgy megadni, ahogyan azok a személyes okmányaimban vannak. De!

A jelenlegi mobilszolgáltatóm nem engedte normálisan kitölteni a születési helyemet, ugyanis mivel külföldön születtem, ezért a születési helyemben írásjelek szerepelnek. Pl. : Varsó (Warszawa, Lengyelország). Helyette csak a Varsót tudtam kiírni. A kérdés, hogy ebbe mennyire köthet bele a Telekom, hogy nem úgy szerepel ez az adat, mint ami a Yettelnek van megadva?

A Yettelnél úgy van, hogy jövőhétig, míg a számhordozás le nem zajlik, addig egy ideiglenes 20-as számot kapok, hogy a megrendelt szolgáltatásokhoz hozzáférhessek. De nekem kell a 30-as számom, mert a fél életem ahhoz van hozzákapcsolva, mindenki azt ismeri. Ezért nagyon aggódok, hogy ilyenkor mi történik, mert könnyű lenne kiírni, hogy "Budapest", vagy mondjuk "Debrecen", de ez most egy kicsit bonyolultabb annál :) A többi adatom 100%-osan megegyezik a Yettelnél is, és a Telekomnál is, és ez is megegyezne, ha engedné kiírni.


márc. 18. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét helyen ugyanaz szerepeljen. Ha az egyik helyen nem tudják kezelni az "írásjeleket", akkor a másik helyen használják a rövid változatot, és "csak" Varsó legyen, minden körítés nélkül. A számhordozást egy betűeltérés esetén IS el fogja utasítani az átadó szolgáltató.
márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

K.rva anyjukat a Telekomnak!

Inkább felhívom munkaidőben őket, és letisztázom velük ezt a félreértést. És ha valamiért mégis visszadobja ez a "jó" szolgáltató, akkor legalább a 20-as szám megmarad, vagy azt meg a Yettel szünteti meg?

márc. 19. 06:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg megoldódott.
márc. 19. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!