Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani a telót,...

Be lehet állítani a telót, hogy csak 80%-ig töltsön?

Figyelt kérdés
Motorola g72, nem használom a gyári 33W töltőt, csak PC usbről töltöm éjszakánként.

márc. 19. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz tőle hosszabb az aksi élettartama, ez egy tévhit.
márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Igen, van egy ilyen beállítás Android 13-on. Bár nem tudom hogy valóban működik-e.

De ha pc-ről töltöd akkor gondolom elég lassú, nem lenne jobb teljesen feltölteni ha már így milyen lassan tölt stb?

márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
1-es Utána tudsz nézni az interneten hogy müködnek a lithium ion akkumulátorok. Nem titkos rejtett infó, aztán okoskodj itt
márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Például:

- [link]

- [link]

vagy ADB-vel:

[link]

de ezekhez rootolt készülék kell.

márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha tökön akarod szúrni magad, kínlódj csak ezzel a 80%-os töltéssel. Csak azt éred el vele, hogy többször kell töltened és lehet, hogy a legrosszabb pillanatban fog lemerülni.


Úgy tűnik, soha nem fog kihalni ez a "csak 80%-ra töltsd" baromság.

márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
5# Lehet pont azért mert fos akkumulátorod és azért nem bírja mert mindig 100% ra töltöd és egész éjjel töltön hagyod. nekem az 5 éves telefonom egész napot bírja a 80% max töltéssel😂😂😂
márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
#6 Hajrá! A 4 éves telefonom, amit MINDIG éjszaka töltöttem, 100%-ra, bőven bírt 2 napot, mielőtt a telót lecseréltem. Ennyit erről. Töltögesd csak 80%-ig, ha attól érzed magad menőnek!
márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Én is 100- ra töltöttem mindig és szar is az aksi 😂Most hogy emiatt e vagy mást is elcsesztem az egy jó kérdés.
márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Az alábbi akkumulátorokkal foglalkozó szakportál cikkében:

[link]

kifejtik, hogy a kisebb kihasználtságú (töltéskor alacsonyabb maximum töltöttség, kisütéskor magasabb megengedett töltöttségi szint) akkumulátorok lassabban veszítik el kapacitásukat.


Az Apple-nél is létezik erre megoldás:

[link]

a Samsungnál is:

[link]

a Oneplus-nál is:

[link]

márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
De ba két három évig bírja az aksi normálisan, utána senkit nem érdekel hogy szr lesz az aksi mert cseréljük a telót
márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!