Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek motorra...

Feketeruhasember kérdése:

Milyen telefont vegyek motorra gps-nek?

Figyelt kérdés
50-100 ezer ft-ot költenék rá kb. Ideális lenne ha legalább 5 évig kapna frissítéseket, tudna ip68-at és viszonylag fényes kijelzője legyen. Fontos még hogy tudjon vezeték nélkül tölteni. És a nagy akksi sem árt.
márc. 19. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak GPS-nek (navigáció) kell, akkor kit érdekel a (telefon) frissítés, vegyél egy használtat.
márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Ha csak GPS-nek (navigáció) kell, akkor kit érdekel a (telefon) frissítés, vegyél egy használtat."


Hogy érted hogy kit érdekel? Mindegyik alkalmazásnak meghatározott követelménye van hogy melyik android főverzión hajlandó még elfutni. Ha megveszem a Tomtom navit vagy waze-t akarok használni annál sem mindegy mennyire régi vagy új a rendszer.

márc. 19. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amire egy pár éves telefonról, amit töredékáron megvehetsz kikopik a Waze, nyugodtan kidobhatod a telefont, mert drágább lesz az aksi csere, mint a használt telefon.

Mostanában nincs olyan hatalmas változás az androidokban, mint régen, hogy 2-3 év alatt megszűnt a támogatás, a Waze is elfut 7 éves androidon, a Sygic meg 9 évesen.

márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gps-nek kell akkor gps-t vegyél.

Ilyen árkategóriában, ilyen feltételekkel nincs vállalható minőségű telefon.

Ráadásul a telefonok nem bírják azt a rezonanciát amit motorozás közben kapnak. Hamar ki fog nyiffanni.

márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Ha gps-nek kell akkor gps-t vegyél.


Ilyen árkategóriában, ilyen feltételekkel nincs vállalható minőségű telefon.


Ráadásul a telefonok nem bírják azt a rezonanciát amit motorozás közben kapnak. Hamar ki fog nyiffanni."


Van már gps is. De telefon is kell a TMC miatt, ahhoz kell a mobilinternet. Nincsen akkora rázkódás hogy tönkre menjen. Több éve használok már telefont motoron. Egyikkel sem volt probléma a rázkódás. Nem tudom motoroztok e de azért nem úgy kell elképzelni hogy ráteszed a teledont és szétrázza. Ez nyilván függ attól is hol mész vele. A felforrósodás szokott inkább gond lenni az sem menet közben hanem mikor megállunk és tűző napon van, de le szoktam takarni és nincs gond azzal sem.


Szóval mindenképpen telefon kell kiegészítés képpen amit nem sajnálok kirakni a motorra és kifejezettem azért veszem.


Kinéztem a motorola edge 40 et, ez jónak tűnik, szerintetek?

Friss android, meg fogja kapni a 14 et is és ip68 as és tud vezeték nélküli töltést.

márc. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!