Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra nyitott vagy zart...

Motorra nyitott vagy zart telefontartot hasznaltok?

Figyelt kérdés
Igazabol a “nyitott” jobban tetszik, vagyis ahol csak egy keretbe fogatod be a telefont, ami visszatart az hogy esoben nem nyomkodja ossze vissza a viz? Illetve kesztyuvel ha idonkent ratorlok, nem nyomodik el?
2022. szept. 14. 12:55
 1/3 Alfa1 válasza:

Nekem nyitott van, de csak akkor használom, ha a városban kell Google térképet néznem (pl. ha ismeretlen helyre megyek).

Amúgy a zsebemben van a telefon motorozás közben.

Ha sokat motorozol esöben, akkor érdemes zárt tokot venni, bár esöben + motorozás közben még a telefont is nézni (esetleg nyomkodni is), szerintem elég veszélyes.

2022. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyitottat. Mégpedig azért, mert pl. egy iphone nyáron egy zárt tokban 5 perc alatt úgy felmelegszik, hogy kikapcsol magától.
2022. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mentem nyitott tokkal iszonyatosan szakadó esőben, félúton megálltam a navi miatt, semmi baja nem lett, és nem nyomkodta össze az eső, pedig az enyém olyat is tud, hogy magától úgy viselkedik, mintha tíz ujj nyomkodná, akkor kell egy lock-unlock neki. Inkább az elektronikát féltettem, no de ha nem hátba fújja neked a szél az esőt, akkor főleg a telefon hátoldala lesz nedves, amin jó, ha van egy szilikontok. Amikor leszálltam a motorról, nem volt vizesebb a telefon, mintha a zsebemben ázott volna meg. Ahol én vettem a tokot, ott a boltos is megmondta, hogy ha iphone-ja vagy olcsóbb kínaija van az embernek, akkor a zárt meg fogja ölni a túlmelegedés miatt.
2022. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!