Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonotokon van...

Androidos telefonotokon van bármilyen vírusirtó, maleware kereső, stb, tűzfal app?

Figyelt kérdés
márc. 19. 21:52
A kérdező szavazást indított:
van
nincs
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Bitdefender (fizetős), de van ingyenes is, ha jól tudom.
márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KmsRys ***** válasza:
75%

Nincs, minek?

Csak megbízható appokat telepítek, megbízható oldalakat nyitok meg, csak feleslegesen lassítaná/merítené a telefont.

márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Samsungon a Knox. Bele van építve és jópár biztonsági tanúsítványa van.
márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor, ezeknél mind van gyárilag víruskereső. Meg szerintem az összes többi nagyobb gyártónál.
márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Nincs. Semmi értelme. Az android egy nagyon biztonságos rendszer, egészen addig, amíg nem telepítesz kétes appot, vagy kétes forrásból. Az engedélyeket te adod meg. Innentől kezdve vírusirtó appok nem is tudnak mit tenni. Ha te egy kémprogramot feltelepítesz az eszközödre, és megadod neki a hozzáféréseket, akkor azzal a vírusirtó nem fog tudni mit kezdeni.


Tehát a user a hibás minden ilyen esetért. Nincs értelme erőforrásigényes programokat telepíteni, hogy megvédjen téged, mert nem fog!!

márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges. Ha Androidra vírus megy, az minden esetben 100%-osan a felhasználó hibája. Vagy kétes helyről, vagy kétes appot telepített vagy egyszerűen engedélyezte egy nyilvánvalóan káros program telepítését.
márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szikszai.B ***** válasza:
Nincs, felesleges.
márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Motorolán alapból van valami Moto biztonság. Nem tudom hogy ez ér-e valamit.
márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!