Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 érintőképernyője...

Nokia 5230 érintőképernyője szinte semmit nem csinál. Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Ma éjjelig minden tökéletesen működött.. Megakartam nézni valamit és mikor rányomtam az üzenetek ikonra, csak halványan jelölődött ki, mintha csak véletlen értem volna hozzá. Aztán rányomtam mégegyszer és elugrott a névjegyekre.. Másik ikonon ugyanez: rányomok és átugrál másikra. De nem lép be.. Használhatatlan. Főképernyőn a névjegysáv pörög normálisan, tehát érzékel valamilyen szinten, de valami bibi van. (A gombok hibátlanul működnek.) Valami okos tudja esetleg mi lehet? Csütörtökön mennék hosszúhétvégére.. nem tudom hogy bírnám ki így vele..
2010. okt. 26. 10:13
 1/2 anonim válasza:
talán frissíteni kell a szoftvert. jó van hozzá kábel, úgy könnyebb ha számítógéppel csinálod
2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálkozom. :)
2010. okt. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!