Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A73 megérné?

Samsung Galaxy A73 megérné?

Figyelt kérdés
90.000 Ft-ért van garival kb ez az átlag ára. Andorid 16-ig kap frissiteseket. Hardverileg stb elég erős. Érdemes volna cserélnem rá? Xiaomi és társai kezelőfelülete annyira nem jön be. Többi Samsung amit manapság kapni meg inkább hagyjuk kategória. Most egy A70-em van.
márc. 21. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Mi a bajod a Samsunggal? Ugyan az a felület fut az A73-on is, mint mondjuk egy A54-en, vagy egy S23 FE-n.

márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drágák és sok a panasz rájuk. Beégett kijelző stb
márc. 21. 09:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a felület e bajom vagy a Samsung épp az a lényeg. Ennél maradnék.
márc. 21. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Itthon a Galaxy A73 nem volt hivatalosan forgalomban, így ha valahol találsz is, az szürke import. De újonnan már nem lehet kapni szerintem sehol.

Magával a telefonnal nincs baj, de mivel hivatalos forrásból nem lehet hozzájutni, így én inkább mást választanék.

márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy így lesz. Francba. És az s22? Vagy az s21? Annak meddig adnak szoftverfrissítést?
márc. 21. 11:31
 6/10 anonim válasza:
56%

Az S22 Android 16-ig fog frissülni és egészen 2027 elejéig kap biztonsági frissítéseket, míg az S21 Android 15-ig frissül és 2026 elejéig kap biztonsági frissítéseket🙂📱.


További szép estét és jó egészséget kívánok🙂!

márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 🫶🏻
márc. 21. 21:48
 8/10 anonim válasza:
Nagyon szívesen🫶!
márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már az S22-t nézed, akkor talán tényleg érdemes lenne szemügyre venned az S23 FE-t is. Az S23 FE az S22 erejével rendelkezik, és az Android 17-ig fog frissülni.

Plusz az S22 akkumulátora elég gyorsan merül, és a proci is melegszik. Az S23 FE-ben elvileg ezt már megjavították.

márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen az s22 egész gyengusz akksi téren. Úgy nézem az A55 lesz a végleges. Nem akarok több használt telot. De azokra meg állítólag nagy a panasz beégő kijelzőre stb. Nem tudom ez mennyire gyakori.
márc. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!