Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene, hogyan kell...

Valaki segítene, hogyan kell egy Samsung J3 2016-ra (J320F) custom ROM-ot telepíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Android 5.1.1. van rajta, de az USA verzió megkapta az Android 7.1-et is, pedig ugyanaz a telefon.

Próbáltam leszedni az amerikai firmware-t, kimásoltam SD kártyára és recovery-ből szerettem volna telepíteni, de nem engedi, azt írja fatal error, és újraindul a telefon.

Tudtok valami oldalt ahol legalább Android 7 vagy újabb custom ROM van a telefonhoz? És a custom ROM-ot is csak kimásolom SD-re és elvileg recovery-ből települ?


márc. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, a Wikipedia tanúsága szerint:

[link]

az észak-amerikai modellek - amit a Sprint, Virgin Mobile és Boost Mobile (SM-J320P) vagy a Virgin (SM-J320V) forgalmazott - más SOC-n (Exynos 3475-n) alapulnak, mint a nemzetköziek (azok a Spreadtrum SC9830-on).


Egyedi, custom firmware után szétnézhetsz sz XDA Developers fórumán:

[link]

de nagyon ügyelj arra, hogy a pontos modellszámra (SM-J320x - ahol az x változik) keress megoldást és nagyon figyelmesen olvasd el az ott leírtakat.

márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"az USA verzió megkapta az Android 7.1-et"

Ja, az USA verzió az más verzió, ezért nem megy.

márc. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Köuben utánanéztem, elvileg ki kell másolni SD-re, az Androidot le kell törölni a telefonról, és recoveryből kell felrakni. Csak erre mi a garancia, hogy sikerülni is fog? Bár ha nem sikerül, akkor vissza rakom az Android 5.1-et.

márc. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!