Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül, melyiket választanád?

Ezek közül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


márc. 23. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:
El van döntve, a Litenak nincs jack kimenete... beszarás.
márc. 23. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyakori manapság, a Sony az egyetlen gyártó jelenleg aki a felső kategóriában használ jack-t.

De annyira tele van a wireless piac manapság, hogy nem sok értelme van vezetékesnek hordozhatóságra.

Megvan a létjogosultsága, de egy otthoni láncon, és nem egy okostelefonon.

APTX HD, LDAC és társai már olyan jó minőséget hoznak, hogy fel sem tűnik, hogy csak vezeték nélküli.(de ismétlem, ezek átlag felhasználásra, nem audiophile környezetben, de ott nem is egy telefon jack-t használják zene hallgatásra)

márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es / kérdező. Minek a jack csatlakozó? Amikor bluetooth ma már egy elterjedt és megbízható vezeték nélküli csatlakozó.
márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az az egyik 3-mas, a másik, hogy az a Xioami sokkal jobb készülök.

Biztosan nem döntenék a Moto mellett, az összes túl van árazva kb.

márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-esnek! 3-as voltam. Nem ismerem sem a Xioamit sem pedig a Moto telefonokat. Nekem jelenleg iPhoneom van. És a mostani iphonokon nincs jack csatlakozó. De van bluetooth az iphoneokban is. Ami tökéletesen meg felel egy airpods használatakor. Az airpods meg tökéletesen meg felel nekem zene hallgatásra, és hívás fogadásra is.
márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

csak is motorola azoknak van jack jatlakozojuk,normális stock android fut rajtuk.

és nem kém telefo.n

márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi sem kém telefon, mindegyik gyűjt adatot rólad.

Meg hiába van stock android rajta, ha 2 év után elfelejtik.

márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nekem 2 ėv utån is telefon amig kap biztonsågi frisitést azt meg többet kap mint fő verzio frisitést.
márc. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A motorola nem rossz, de már nem mai és nem kap új Androidot
márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!