Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a okostelefon ami a...

Melyik az a okostelefon ami a legolcsóbb de még használható? Csak email nézésre és weblap böngészésre kell. Xiaomi párti vagyok de nem mindenáron

Figyelt kérdés
márc. 23. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne gyűlöljük már a kérdezőt, ez a vacak 12 éves technikát képvisel, 4G sincs benne.
márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért a legolcsóbb nem éppen mindig a legjobb. Most pl. mi volt az olcsóbb? Venni egyet 40 ezerért, amit 1 év múlva a falhoz vágsz, vagy venni egyet 90-ért, ami 3 év múlva is jó lesz?

Ha tényleg nem kenyérre kell a kettő különbözete, és viszonylag hosszú távra keresel egy használható készüléket, akkor én az utóbbit javaslom. 70-90 körül már elég használható készülékek vannak.

márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Arról van szó hogy van egy 150-ezres mobilom amivel meg vagyok elégedve, de bizonyos okok miatt szükség van egy másikra ami azért alap dolgokra képes. Tehát nem az legyen hogy egyszerűen nem működik manapság mert annyira régi.

Az elfelejtettem mondani hogy olyan kéne ami a közösségi autók applikációit is kezeli. De azt hiszem magyar se nagyon megterhelő.

márc. 24. 06:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés az hogy az említett 15 ezres készülék erre alkalmas-e ugyanakkor elfogadok javaslatokat ha 20-25ért lényegesen jobb lesz mint ez de 70 más sok másod telefonnak, a 40 is nagyon határeset
márc. 24. 06:11
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez lenne az véleményem szerint.

Mert nem régebbi, mint 1 éves. Nincs rajta erőforrás igényes android változat, illetve van 4GB RAM is.

márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ez már normális memória csak hát nem 15 hanem 40 de hát de hát
márc. 24. 09:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Xiaomibol amúgy mi lenne a minimum?
márc. 24. 09:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Amelyikben van 4GB RAM és 1 évnél nem régebbi. GSM Arénán érdemes megnézni mik ezek.
márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

#7.

15 ezerből ma már egy normálisabb hétvégi vásárlás sem jön ki, nem hogy egy telefon. Olyan mértékű infláció van, hogy az is csoda, hogy 40 ezerért van használható telefon, köszönhetően Kínának.

Mert amúgy ha csak Apple és Samsung lenne megnézhetnénk magunkat...

márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!