Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kp502 telefon az jó? Van...

Lg kp502 telefon az jó? Van hozzá usb és memória kártya és jó fajta? Fontos:fényképező zene játékok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves, és tökéletes! Ne hidd el az LG-gyalázó szövegeket!Jár hozzá usb-kábel, sztereó füles és kijelző védő fólia de memóriakártyát külön kell venni hozzá!

Csodaszép képet-videót készít amit utólag is szerkeszthetsz(sok komolyabb teló ezt nem tudja), jó a zenelejátszója-a rádió is tisztán szól és kihangosítva is elég erős.3D-s és mozgásvezérlős játékok is futnak rajta teljesképernyős üzemmódban.Van benne rajzoló program, kézírással tudsz smsezni(nem kell betűket nyomogatni csak írsz mint egy füzetbe).OperaMini alkalmazás segítségével gyors internet is fut rajta.Aksi sűrű használat mellett 1 hétig bírja.

Tehát csak pozitívumokat tudok, negatívat csak egyet:Nem lehet témát rakni rá, van egy gyári fekete és kész.

2010. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és van rajta sok játék amugy most boldog lettem ahogy ezt elmondtad nekem. és jó a fóliára és van hozzá pálca elöfietéses?
2010. okt. 26. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyárilag 4 db játék van benne.Cső mánia/Kerék mánia/dobókocka/thomson&touch.

Érintőpálca van benne, nagyon jó vele használni de nélküle is működik (simán ujjal)minden funkciója.

Fóliás kérdésed nem értettem sajnos!

2010. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm és a kérdésem pedig az hogy nem jön e folia hamar és elöfizetéss?
2010. okt. 27. 16:37
 5/7 A kérdező kommentje:
van pink szinübe is?
2010. okt. 27. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem jön le a fólia, nekem még a gyári van rajta(mint mondtam 1 éves), de csomagba van még egy db.Nekem előfizetése, de az semmit nem jelent a készülék esetében, ugyanazt tudja mint a feltöltős.Igen van pink színben is.

2010. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de van olyan ami nem elöfizetéses?ám köszi
2010. okt. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!