Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki nem telepítette...

Van olyan aki nem telepítette az iPhone új frissítését ??17.4

Figyelt kérdés

Nem telepítettem és nagyon gondolkodok rajta húzom amíg csak lehet nem hiányzik a play áruház és többi butaság ami egy ratyi androidon van

Bohóc unió nagyon ki akarja őket csinálni (Apple)


márc. 26. 17:43
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
17%
Ékes példája a crapple rajongók átlagos szintjének. Hol olvastál bármiféle play store-ról ios kapcsán, pistike?
márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te hülye vagy?
márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Jelenleg már a 17.4.1-es IOS verziónál tartunk! És én már telepítettem az IOS 17.4.1-et! De nincs benne Play áruház! Egyenlőre csak az elvi lehetősége van meg. De a gyakorlatban még nincs benne a Play áruház. A 17.5-től lesz külön letölthető! De a 17.5-ös IOS-nál is csak külön letölthető lesz. Tehát nem lesz kötelező a letöltése és a használata sem a Play áruházban. A 17.4.1-ben pedig még se híre se hamva a Paly áruháznak! Úgy hogy nyugodtan telepítheted a 17.4.1-es IOS-t!
márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszitek azt a marhaságot, hogy lesz Play áruház? Meg mi az a többi ratyisàg ami androidon van? És honnan veszed, hogy az lesz ios-on?


Annyi van, hogy biztosítani kell a lehetőséget, hogy ALTERNATÍV alkalmazásboltot is használhass ha akarsz. Ha nem akarsz, akkor nem telepíted azt az ALTERNATÍV alkalmazásboltot ami esetlegesen elérhető lesz.

márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan nem fogják telepíteni.
márc. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!