Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6s em mióta telepíte...

PuDInG221 kérdése:

Az iphone 6s em mióta telepítettem rá a legújabb szoftvert (ios11) rengeteg hibával találkoztam. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Miután rá lett rakva az új szoftver 1-2 napra rá jelentkeztek a hibák. Amikor a hangerő gombokat nyomom oldalt nem jelzi hogy éppen csökken vagy nő a csengőhang,hangerő.A zene lejátszás lezártképernyőn néha nem jelez semmit. Nem veszi le a hangerőt, olyan 20-30 mp ig megfagy a képernyő, aztán normálisan működik.Amikor hívnak nem hallok semmit csak miután újra indítottam a készüléket. Mit tegyek?

2017. okt. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

"Az iphone 6s em mióta telepítettem rá a legújabb szoftvert (ios11) rengeteg hibával találkoztam. Mi okozhatja?"


Olvasd el! Benne van a valasz is. :)

2017. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
Ezért nem kell orrba-szájba frissítgetni!
2017. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ertelmesebb válaszokat vártam! Előbb utóbb kötelező lesz frissiteni -.-
2017. okt. 23. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Najo segitek xd az uj iOS 11 miatt vn ez de majd jon az Appletol egy ujabb ios11 ami javitotz lesz addig bird ki a telod ;S
2017. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Előbb utóbb kötelező lesz frissiteni -.-"


-.-


-.-



-..-"


Most kajak ki mondta hogy kotelezo ?? -.-

2017. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a dávidcsúcs egy idióta. / dávid p@csfeje? :) /

Gondolom kiskorában / bár most sem lehet 14 felett / össze-vissza verték egy almát tartalmazó dobozzal, ezért vannak kényszerképzetei. Vagy csak alapból kretén...

Nem bírja ki hogy ne írjon egy iPhone kérdésre, holott csak fényképet látott eddig róla.


Alap, hogy a frissítést nem telepítjük OTA, hanem letöltöd és újrarakod a rendszert.

Érvényes ez mindenre, IOS, Android, Windows, Bada, Meego, stb.

2017. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom kiskorában / bár most sem lehet 14 felet"


16 vok dragaa ❤❤

2017. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!