Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Nokia 225 4g telót...

Megéri Nokia 225 4g telót venni 20 000ft-ért?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön a kinézete.

márc. 28. 17:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Én 2015. áprilisában vettem 15.900-ért. Ha új és nem akarsz rajta netezni, csak telefonként használod, esetleg zenét hallgatni róla és még néhány alap dolog, akkor teljesen jó. Én nagyon szerettem, 2021 októberéig használtam. Igazából még mindig működik. Futás közben az a stopperem.
márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Korrekció: Az enyém ugye a régi változata volt (talán 2G). Az kicsit másképp nézett ki. Nekem nagyon bejött, főként azért vettem. :D Zöldet kerestem, de végül csak fekete volt belőle. Azt is megszerettem. :)


[link]


#1 válaszoló

márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Telefon+sms-re vennék valamit használtan, akár Nokia 225-ö, ha annyira tetszik. Hívás+sms-re 4G sem kell.

[link]

Vagy Nokia 230-at, a rendszer ugyanaz rajta (ugyanaz a hulladék)

[link]

márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!