Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni egy...

Hogyan lehet kikapcsolni egy telefonon a telefonszám automatikus elutasítását?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek a telefonján van beállítva, aki az én és egy munkatársam segítségét kérte, de nem találjuk a megoldást. A telefon típusa Galaxy J4+

#telefon #telefonszám #Galaxy J4+ #Automatikus elutasítás
márc. 30. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezeket az opciókat megtaláltuk, de egyik sem a megoldás. Nincs letiltva a szám, de mikor arról akarnák hívni az ismerősöm, akkor automatikusan elutasítja.

A videóban látható opciónál sincsen. A lánya állította be ezt és nem emlékszik, hogyan csinálta. Mindenesetre köszönöm. :)

márc. 30. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi sem emlékszünk rá hogy csinálta.
márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerősödnek a magánszámok fogadása van letiltva, vagyis ha valaki rejtett számról hív. Lßnya bekapcsolta, hogy mindenféle csalók,biztosítási ügynökök ne hívják, nekem is be van kapcsolva.


A te telefonod pedig most úgy van beállítva,hogy ne látszódjon a számod mikor bárkit is hívsz, ezért ismerősöd telefonja blokkolja a hivásod

Szóval nem az ismerősöd telefonjában van a bibi, hanem a tiedben. 😉

Van,hogy alapban így vannak az új telefonok beállítva, szóval nem te nyomtál el valamit.

márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy bekapcsolta(d), csak fordítva...
márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es, az én telefonommal nincs probléma, nem blokkolja a hívásom. Olyan szám nem tudta elérni, amelyik a névjegyzékbe fel van neki véve.


5-ös: nem emlékszik (tudtommal). És nem, nem én kapcsoltam be, nem az én telefonomról van szó. Tőlem és munkatársamtól szimplán segítséget kért ez az ismerős, és azért tettem fel ide a kérdést, mivel nem találtuk rá a megoldást.

márc. 30. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:

" az én telefonommal nincs probléma, nem blokkolja a hívásom. Olyan szám nem tudta elérni, amelyik a névjegyzékbe fel van neki véve."


Az nem jelent semmit, hogy a telefonkönyvben ott a száma,az híváskor csak arra jó, hogy nem számot hanem a hívó nevét írja ki. De ettől még aki hívja, annak telefonja nem küldi a a hívóazonosítóját, akkor magántelefonszámként fog megjelenni amit a telefon el is utasít.

Azt is meglehetne nézni, hogy egyáltalán jól van-e elmentve a hívónál a szám, mert van mikor nélkülözhetetlen a +36-os országhívó, pl ha számhordozás történt.

De megnézhetitek a blokkolt számok közt, ez Samsungnál, a telefonkönyvet megnyitva, ráböksz a 3 pöttyre, majd beállítások, és ezen belül a számok blokkolása.

márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az volt az első, amit megnéztünk, és nincs a letiltott számok között.

A számról biztosan tudjuk, hogy jól van elmentve, mert régebben volt hívás a két fél között és egyikük telefonszáma sem változott, sem a telefonjuk.

márc. 30. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
USSD kódokkal nem játszottál?
márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akarnám hívni - ezt akartad írni
ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!