Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Óraátállítás. Samsung a50...

Óraátállítás. Samsung a50 telefonom van, éjjelre repülőüzemmódra szoktam váltani. A hajnali óraátállítást így is elvégzi a telefon?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, reggel munka.

Vagy inkább ma ne tegyem repülőüzemmódba?



#repülő üzemmód #Óraátállírás
márc. 30. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Alapesetben az átállítás automatikus, de ma ne tedd repülőmódba, ha ettől jobban alszol.
márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, mert a dátum szerint nézi hogy mikor kell állítani.

Ha mégsem, akkor amikor hálózatot kap amikor kiveszed replülő módból - és be van kapcsolva az idő szinkronizálása - akkor át fog állni.

márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai modern telefonoknál ez már automatikus! Főleg ha a beállítások jól vannak be állítva! Ehhez az kell hogy a szoftvere frissítése napra kész legyen, és ezen kívül a menüben az óra beállítás automatikusra legyen be állítva. Plusz ugye az időzóna is Budapestre legyen be állítva. Ha ezek megfelelően vannak be állítva akkor az óra állítás automatikus! Ha pedig ébresztéshez is kell! Mert a telefonodat állítod ébresztőnek. Akkor azt javaslom ma éjelre ne ragd repülő üzem módba, hogy kapjon hálózatot.
márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Látom, ami fontos lenne arról nem képesek az Eu-ban döntést hozni! Hány éve van beígérbe az a k*rva óraátállítás eltörlése?
márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
4-es! Ebben igazad van! És erre az sem mentség hogy 2020 - 2022 között Covid járvány volt! Viszont most már vége a Covid járványnak! És a Covid járvány befejeztével sem voltak képesek dönteni EU szinten, erről a téli - nyári óra állításról. Ami elég szomorú!
márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
4-es És mit problémát okoz neked az óratállítás?
márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is baj. Megint kelhetek sötétben. Sötétben be a meloba. Napot bent nem iy látok szinte. Engem is zavar.
márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vagy sötétben jöhetek haza.

Forditva irtam.

márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!