Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőn hallgathatok zenét...

A repülőn hallgathatok zenét a telefonomon, ha bekapcsolom a repülőüzemmódot?

Figyelt kérdés

iPhone 5-öm van.

Nagyon sokat olvasgattam erről, de nagyon megoszlanak a vélemények, és nem tudom eldönteni, hogy akkor most lehet-e, vagy sem.


2014. okt. 7. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, persze.
2014. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet! Már egyáltalán nem tiltott. Még a telefonálás sem, már ha van térerő.
2014. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

"Még a telefonálás sem, már ha van térerő."


Ezt azért cáfolnám.

2014. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Pedig igen. Kb 1 hete volt róla szó, hogy már a teljes utazás alatt használható a mobil mindenféle korlátozás és airplane mód nélkül.
2014. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem félreértetted. Olyan enyhítés valóban van, hogy bizonyos társaságoknál a repülés teljes időtartama alatt használható a telefon (és nem csak utazómagasságon), de akkor is csak repülőgép üzemmódban.
2014. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
De, most már elvileg nem kell repülő üzemmód sem, viszont ez mégcsak az európai légügyi szervek új törvénye, és külön-külön kell vizsgálat után minden légitársaságnak engedélyeznie.
2014. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Közben én is megtaláltam. Valóban volt egy ilyen hír a napokban, de ez még igencsak terv szintjén áll egyelőre.

[link]

2014. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
En szemely szerint ugy tudom hogy lehet telefonalni szval nem kotelezo bekapcsolni a repulogep uzem modot..mert a mostani telefonok anyira le vannak arnyekolva hogy nem zavarjak a gepeket! ;) :)
2014. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már, nyilvánvaló, hogy egy mobiltelefon nem fog megzavarni egy repülőt, mint ahogy egy kórházi műszert sem. Az, hogy miért tilos még most is, elég nehezen megválaszolható kérdés. Talán azért, mert mindentől fosnak a repüléssel kapcsolatban 2001 óta, nem tudom...
2014. okt. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Fulhallgatoval igen.
2014. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!