Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszám adategyeztetésnél...

Telefonszám adategyeztetésnél melyiket adjam meg?

Figyelt kérdés
Az interneten szoktam intézni az éves adategyeztetést,de tavaly óta változott a lakcimkártyám, így a száma is. Ha most idén intézem akkor online akkor a régit irjam be vagy az újat? Személyesen nem szóltam senkinek hogy változott.De az újat meg lehet nem fogadja el az automata egyeztetés. Bemenni személyesen nem is tudok.Meg szívesebben intézném igy ahogy szoktam.

márc. 31. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg az újjal. Ha nem jó, akkor a régivel.

Ha azzal sem jó, akkor ügyfélszolgálat.

Ha Telekom, akkor valószínűleg az online chat-en is meg tudják oldani.

márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A szolgáltatóknak hozzáférésük van az országos adatbázishoz, ilyen tekintetben, onnan fognak téged visszaellenőrizni.

Ebből sejtheted, de ha problémát jeleznek, van több próbálkozási lehetőséged is.

márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakcímkártya is kell? Nálam eddig bőven elég volt a személyi, amikor online csináltam az adstegyeztetést, igaz én 20-as vagyok (pannon gsm, telenor, a f.sul hangzó új nevét nem írom le azért sem), nem tudom más szolgáltatóknál hogy működik ez.
márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly kérte a lakcimkartyaszámot a vodafone.
ápr. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!