Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Edzett üvegfólia megvédi a...

Edzett üvegfólia megvédi a telefon kijelzőjét, ha leejtem?

Figyelt kérdés

márc. 31. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igen, de nem mindenható.
márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően a karcok ellen való, ütés ellen nem igazán véd, de kisebbeket felfoghat.
ápr. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejtettem le új telefont amire még nem jött meg az üveg, és el is repedt a kijelző (csak a legfelső rétegen). Ejtettem le tempered glass-al is, és alatta a kijelzőnek eddig soha semmi baja nem lett. A tempered glass elrepedt, töredezett, de ez a lényege, hogy az törjön és ne a kijelző. Emellett az sem utolsó tulajdonsága hogy karcolásoktól is véd. TG+tok, éy évek múlva is új állapotában tudom eladni, pedig rendesen használom.
ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Anyám úgy járt vele, hogy a fólia széttört, alatta a telefon üvege sértetlen maradt, de az alatt az OLED panel totálkáros lett 😂😂😂 50 ezer


Nyilván véd, főleg a karcok ellen nagyon jó. De nem 100%-os.

ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ellen nem vííííííííííííd!
ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kijelzőt a vastag peremű tok tudja megvédeni, de úgy is simán lehet olyan leejtés, hogy szerencsétlenül esik és nem védi meg az sem.
ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Leejtés ellen rendes tok kell, nem egy 0,3 mm vastag üveg.
ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Jobb mint a semmi, de igazából egy normális peremmel ellátott tokkal jobban jársz. Életemben nem volt egyik telefonomon sem semmiféle fólia, csak tok (van amin még az sem) és soha nem tört be egyiknek sem a kijelzője (vagy bármi mása).
ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éve használok okostelefont, csak a saját statisztikámat tudom elmondani. Volt egy telefonom amin volt tok, de üveg nem, leejtettem sarkára, és lett a kijelző sarkában lett egy kb. 2 centis repedés. Ezen kívül minden telefonomon volt edzett üveg "fólia"+tok, ejtettem le jópárszor, a "fólia" sokszor megrepedt, de alatta a gyári üvegnek nem lett még baja. Hogy most ez igazolja-e a fólia milétét, vagy anélkül se lett volna semmi baja, azt meg nem tudom mondani. Mindenesetre az ilyen üvegfólia kínából 1000Ft (2-3db, tehát ha törik cserélni is tudod), vastagabb nem lesz tőle a telefon, képminőséget, tapintást nem rontja, szóval hátrányról én nem tudok. Rosszabb szerintem nem lesz miatta. Az viszont cáfolhatatlan hogy karcolás ellen hasznos, bár egyébként sem hordom egy zsebben a telefont és a kulcsokat.
ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Most azt szavazzuk, hogy a kérdező ha pancser és leejti, akkor ránk foghatja-e ha azt mondjuk neki hogy nem fog betörni?
ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!