Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri várni az iphone 16 pro...

Megéri várni az iphone 16 pro max-ra?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem hogy nagyban különbözni fog mint a mostani. Ha neked most kell telefon, akkor most vedd meg.
ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a 15 Pro Max az XS óta a legjobban sikerült dolog, igazából mindent beleadtak. Én kétlem, hogy akár a következő 3 szériában megjelenik hasonló számú újdonság.

Ára nem fog beesni a 15 Pro Max-nak, kb. most a legolcsóbb.

Ha hozza amit számodra kell akkor nem érdemes várni a következőre.


Egyelőre azt akarja az Apple elérni, hogy kijelző alá kerüljenek a szenzorok, de ez is lehet inkább a 17-es szériát éri, kicsit kezdenek kifogyni az ötletből.

ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Én már 18 pro maxot várom.
ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Sosem érdemes. Igazából az egész Pro vonal csak azért van, hogy rávegyék az embereket a mégtöbb pénz elköltésére, mert a sima iPhone is tökéletesen elég.
ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4.

Sima vs Pro, perpillanat:

- Zoom kamera és makrómód.(na ez utóbbit a Samsung is kispórolja az alapmodellből pedig a makró kamerázás elég gyakori felhasználás)

- 120 hz vs 60 hz, azt ne mondja nekem senki hogy 350 ezerért normális a 60 hz, teljesen más felhasználói élmény.(aki nem hiszi tegye egymás mellé a két telefont)

- Kevesebb memória, már az iPhone 12 Pro is 6GB RAM-mal rendelkezettnek, annak 4 éve. Sok évre nem számolnék azzal a memória mennyiséggel. Lehet bármilyen jól optimalizált az IOS, de ha a következő alapmodell 8GB RAM-mal jön(amire van azért sansz), onnantól kezdve minden app elkezdi zabálni a memóriát, mert több memóriára optimalizálnak.

- 1 generációval régebbi SoC-t, még lenyeli az ember, talán azt mondanám ez a legkisebb hátrány.

Az alapmodell USA-ban egy olcsó telefonnak számít, idehaza elég vastagon fog a ceruza és éppen ezért kb. a legrosszabb ár/értékű telefonokról beszélünk.

Nem arról van szó, hogy ne lenne elég, hanem a konkurencia többet kínál.

Vagy hozzátesz a user a Pro modellhez(ami szerintem mindig legjobb telefon a piacon), vagy lenyeli a sok hiányosságot egy csomó pénzért...

ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A Zoom kamera nem érdekel, ha makrózni akarok, arra meg ott van a fényképezőgépem. A 120Hz csak parasztvakítás. Volt 120Hz-es telefonom, kikapcsoltam rajta, mert csak az akku merült gyorsabban, de nem volt olyan látványos. Igen, gördülékenyebb volt a menü. Húha!


Igen, az iPhone ár/érték arányban elég gyenge, de ez a Pro modellekre ugyanúgy igaz. Az iPhone 14-emet 280-ért vettem fél éve. Szerintem a reális ára olyan 180-200 körül volna, de ettől még nem látom jobb vételnek a 15 Pro-t 420-ért. Amivel többet tud, az marhára nem ér 140 ezret.

ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából mindenre ott a fényképezőgép, akkor minek okostelefon?

A felhasználói élmény statisztikák meg nagyon nem azt mutatják, hogy elhanyagolható a különbség.


Pro modellek azok kvázi csúcstelefonok, az éppen aktuális technológia sava-borsa. De a sima irreálisan drága a tudásához mérten, ha úgy nézzük az még rosszabb ár/értéket képvisel szerintem. A 15 Pro konkrétan jelen korunk legjobb kamerás okostelefonja, szóval miért ne kérhetnének annyit érte?

Nem fog mindenki DSLR kamerát, meg 3-4 szenzort, lencsét magával csipelni.

A hardveres képességekről, sokoldalúságról ne is beszéljünk...

ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, az alap modell azért van hogy felértékeljék a PRO-t. Az alap modell nettó lehúzás. Ennyi pénzért nem árulhatnak 60Hz-es kijelzőjű telefont. Már csak elvből sem. És igen, látszik a különbség. Nincs zoomkamera. Ennyiért a Samsung is tesz a telefonjára, de lenyelem a zoomkamera hiányát ha legalább lenne benne macro. Egyik sincs benne. Mondjuk a macro kevésbé izgat, a zoomkamerát használom gyakran. Ha ezek nem hiányoznának belőle, akkor alig vennék a Pro-t. Emiatt csinálják ezt.
ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Nem érdemes várni! Mert mindig lesz újabb és újabb! Most a leg újabb az iPhone 15 Pro Max. Ez az iPhone 15 Pro Max a leg csúcsabb! De már 2024 szeptemberében lesz iPhone 16 Pro Max is.
ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!