Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri várni az...

Palotai Pétef kérdése:

Szerintetek megéri várni az új iPhone-ra, a 15-ös számúra? Iphone SE2 telóm van, még 1-2 évig jó lenne, de talán már érdemes gondolkodni egy új készüléken...

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Jaja, gondolkodj most

A kövi 1-2 évben lehet nem lesz rá időd

2023. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg se jelent a 15-ös, honnan a fészkes francból tudjuk, hogy megéri-e?


Én nem értem ezt a picsogást itt folyton, hogy megéri-e erre meg arra várni. Persze, minden évben vélhetően jobbak lesznek, de akkor ennyi erővel soha a büdös életben nem szabad telefont venni, mert egy év és úgyis jön az újabb...

Ha iPhone-t veszel és nem divatból csinálod, akkor vélhetően van pénzed rá. Nem pont lesz..rja az ezt a kérdést, akinek van pénze? Pont emiatt "egyszerű" iPhone tulajnak lenni. Ha megérik benned a döntés, hogy új telefon kell, akkor semmi más dolgod sincs, mint kiválasztani a 2-3 aktuális típusból azt ami neked kell és csókolom, másnap viheted is haza. Nem itt 1-2 évig gondolkozni a semmin, mint amit te akarsz :D


Megdöglött az előző telefonom, felcsaptam az internetet, megnéztem hogy milyenek az aktális telefonok, kiválasztottam nagyjából 20 perc alatt, azt ami nekem kell, aztán másnap a kezemben volt és kész.

2023. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mit várasz a 15-östől és mennyit tudnál rá költeni?

Az SE2 tök jó telefon és ha neked elég, akkor minek váltani?

Ha kellenek a majdan megjelenő plusz dolgok - jó kijelző, kamerák, stb, akkor válts 15-re!

De azt megmondom előre, hogy az árlistákat csak két levél xanax bevétele után nézd meg! Én is szeretnék majd 15-öt venni, de szerintem kihagyom. iPhonebúza vagyok keményen, de már a 14-es sorozat árának megláttakor is két ütemet kihagyott a szívem :D

2023. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hmmmmmm.... káposztástészta!


Honnan a bokából tudjuk neked mi a jó?

2023. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!