Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye nem csak nekem ilyen?

Ugye nem csak nekem ilyen?

Figyelt kérdés

Samsung felhasználókhoz szól a kérdésem,

A One UI 6 , és az android 14 óta nektek is jobban-gyorsabban merül az akku?


Észrevettem hogy amióta frissítettem nm nagyon bír ki 1 napot a telefon, ez másnál is így van?


Galaxy S21 FE

Galaxy A52 5G


Ezt a 2 készüléket használom , és mindkettőn tapasztalom



ápr. 3. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Na ezért nem frissítek soha szoftvert mióta ezt a telefont megkaptam.Samsung A32.

És nem csak az akksi merülne gyorsabban hanem még maga a telefon is belassulna.

ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztalom ezt. A52S.
ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy gyári vissza állitást nem Samsungom van (xiaomi 12 tpro) nekem is gyorsabban merült frissités óta gyári adatok visszaállítása után megoldódott
ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es! Nekem is A32 van de az már nem is kapja meg a 14-es androidot így nem tudok nyilatkozni. Az android 13 elég jól van optimalizálva. Akkor lehet ezért van sok ilyen kérdés itt hogy az A54 gyorsan merül? Több kérdés is volt erről.
ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Azt nem is néztem, hogy melyik android van rajta de kb. 2hete elkezdte felajánlgatni a szoftverfrissítést és menekülök előle mint az ördög a szenteltvíztől.


Most direkt megnéztem, 13-as android fut a telefonon és 5.1-es One UI de ez utóbbi nem tudom micsoda.

Lehet ezt akarná frissíteni?

ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen csak a One Ui-t frissíti. Ez inkább már csak rendszer optimalizálás. Mi már nem kapjuk meg a 14es droidot. A32 5g van neked is vagy a sima 4g változat? Mondjuk mindegy mert android 13-ig frissül mindkettő.
ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaa még annyi lemaradt hogy nekem az A32 már kezd kicsit lassuskodni...neked is?
ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
En nem tapasztalok hasonlot nekem A54-em van
ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Sosem volt egy kimondottan gyors telefon, bár nagy összahasonlítási alapom nincsen.

Különösebben nincs is szükségem arra, hogy gyors legyen, pár oldalt szoktam megnyitni rendszeresen ezen kívül semmire nem használom.

Még sim kártya sincs benne, erről vezérlem az AK zenelejátszómat, letöltök zenéket az oroszoktól meg ide írogatok unalmamban.

Nem tudom hol kell megnézni azt hogy 4 vagy 5 G-s.

ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aztis észrevettem hogy frissítés óta mintha sokkal lassabban is töltene, hiába van a beálításokban bekapcsolva a gyorstöltés, kiadja a szupergyorstöltés animációját és nem gyorstöltéssel tölt
ápr. 4. 23:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!