Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki rajtahagyja gyári...

Van aki rajtahagyja gyári hátlapfóliát,es kereten fóliát?

Figyelt kérdés

Vettem egy Samsung 22öt.Úgy gondoltam rajtahagyom kereten fóliát,s hátlapon ia fekete matricát,gondolom ezzel nem ártok mobilnak,hanem ezzel is védem karcoktól.

Vettem rá szilikontokot is,viszont nyomógombokat ezáltal nehéz benyomni,keresek rá jobbat?

Mivel részletre vettem meg amúgy is vigyázok mindenre,hisz megdolgozok fizetésemért,nem mindegy mennyit bír...


ápr. 7. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ChatGPT kellett a kérdés dekódolásához. Tehát van egy Samsung 22-d ami nem épp egy egzakt dolog, feltételezésem alapján S22, S22+ vagy S22 ultra lehet. Ha tokot raksz rá, akkor semmi értelme rajtahagyni az oldalakon és a hátlapon a fóliát. Ártani nem árt, de felesleges.
ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1:

A22 is lehet :)

ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. A telefon használati tárgy, nem érdekel, hogy karcolódik e vagy sem. Amúgy veszek hozzá alapból tokot és akkor nem karcolódik.


"hisz megdolgozok fizetésemért" mintha más nem dolgozna meg a fizetéséért.

ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Válaszokat köszönöm.

Siettem megírni,S22 sima.....

Megdolgozok pénzért,úgy értem kemény fizikai munkát végzek 4műszakba,nem gyáraim vannak és dől be pénz,ez kőkemény s veszélyes a munkám,de ez részletkérdés...

ápr. 7. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme rajta hagyni, csak a port meg a mórzsákat gyüjti ami meg úgyan ugy összekarcolhatja mint ha nem lenne rajta és még gusztustalan is. szedd le a fenébe nem fog semmivel tovább tartani a telefon attól hogy van rajta egy műanyag fólia.
ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben,leveszem.Mondjuk ront látványon is,mivel átlátszó szilikontokot vettem.Bár nem legjobb,gombokat nehezebb benyomni,de talán kesőbb jobb lesz.

Köszönöm válaszod!

ápr. 7. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a videó jutott erről eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=CUzHO4-Lfqg

ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!