Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone 8-am és azt...

Van egy iPhone 8-am és azt írja ki hogy locked to owner és elfelejtettem a jelszavamat de az email meg van de nem tudok abba semm bejelentkezni így sehogy semm tudom resetelni a jelszót valami megoldás?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Az elég nagy baj. Az iCloud zár kapcsolt be.

Hívd fel az Apple ügyfélszolgálatát a 06 80 983 435 ingyenesen hívható számon és fognak segíteni.

ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem segitettek. Nem tudtam a biztonsagi kerdesek valaszait (odaig nelkuluk is eltudsz jutni) igy azt mondtak loptam. Ja igazabol nem tudom 12 ev tavlatabol ki emlekszik mit adott meg...a biztonsagi email cim meg isten tudja mi volt 12 eve nekem. Az icloud cimet es jelszot tudtam egyebkent, csak par eve annyiszor probaltam a jelszavakat hogy lezarolt, es hiaba jutott eszembe a jelszo mar igy.
ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem segítettek? Miért miben kellett volna segíteniük? A feledékenységet nem az Apple vagy bármelyik másik tech cég gyógyítja, hanem orvos. Menj el a háziorvosodhoz ha feledékeny vagy!

Ezért kell komolyan venni és megjegyezni a regisztrációkor megadott adatokat, mert bizony egy AppleID az összes vásárlással, előfizetéssel és maga a telefon is rámegy a feledékenységre, nem törődömségre.

ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 eves voltam, te gondolom emlekszel 12 evvel kesobb (!) milyen email cimed volt 12 evesen 😀 vagy milyen valaszokat adtal meg a biztonsagi kerdesekre.

Ismetlem, a jelszot es az icloud emailcimet tudom, csak par eve icloud zarat okoztam mikozben probaltam rajonni GYEREKKENT milyen jelszot hasznalhattam. Mivel ok feltudjak oldani az icloud zarat ebben probaltam segitseget keresni. Ehelyett minosithetetlenul tolvajnak titulaltak.

ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!