Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Screenshot készítése olyan...

Screenshot készítése olyan appban ami ezt tiltja, hogy megoldható? (Máv app)

Figyelt kérdés

Máv appban vásárolt bérletemet szeretném képként lementeni, hogy ne kelljen mindig perceket várni hogy megnyithassam.

(Főleg mióta BKV-n is használható, metróból kifele kellemetlen várakozni..)


Esetleg próbálta már valaki másik telefonnal befotózni? Úgy leolvasható a kód?


ápr. 9. 14:51
1 2 3 4
 1/36 Aktív Szál ***** válasza:
35%

QR kód? Mert ha azt befotózod, jó eséllyel olvasható lesz.

Egyébként Android telefon? Mert az OTP app is tiltja a screenshotot Androidon, iPhone-on simán lehet screenshotot nyomni.

ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy nem teljesen egyértelmű, de azért tiltott a screenshot készítése, mert a kifotózott bérlet érvénytelen, ezáltal pont ugyanúgy büntethető vagy, mintha nem is lenne.

Ez a másik telefonnal készült fotóra is vonatkozik.

ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1

iphone, de korábban androidon ugyanilyen volt.


#2

Miből látja a metró ellenőr 2 méterről hogy screenshot vagy sem?

Ha nagyon nem felel meg neki akkor meg tudom mutatni az appban az “eredetit”, csak az kb 5 perc mire betölt, nem akarok addig szobrozni az aluljáróban.

ápr. 9. 15:08
 4/36 anonim ***** válasza:
39%

Ha repülős üzemmódban indítod el a Máv appot, egy pillanat alatt betölt, nem keresi a netet. Offline meg megvan a bérleted az appban.


Ne szórakozz ilyennel, mert egy vonalasabb ellenőr seperc alatt megbüntet, aztán jó esetben csak rohangálhatsz a mávhoz, hogy ne kelljen fizetned...

ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#4

Tudom, de nem akarom folyton ki-be kapcsolgatni a netet, mert máshoz meg kellene.

+ még így is sokkal több lépés, mint kirakni egy képet a kezdőlapomra.

Miért büntetne meg, ha van érvényes bérletem?

ápr. 9. 15:42
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
A MÁV appal én is szívok ilyen téren (Hurrá online vásárolt országbérlet!). Elméleti alapon nagyon sok macerával meg lehet oldani, de én nem kezdtem hozzá. Ha Samsung S szériás telód van, az kábelen keresztül alkalmas a kép kivezetésre. Azt rákötöd egy HDMI-ből USB kamera faragó szerkezetre, azt meg bedugod a gépedbe. Megnyitod az appot és csinálsz egy fotót a gépen. De mondom, rengeteg macera, én ezentúl inkább automatából veszem.
ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
13%

"Miért büntetne meg, ha van érvényes bérletem?"


Mondjuk, mert a kifotózott bérlet simán átruházható, és innentől kezdve nemcsak, hogy érvénytelen, de még okirathamisítással is megvádolhatnak.

ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#6

iphone-om van, próbáltam gépre tükrözni a képét, de a bérletet nem engedi megjeleníteni…

ápr. 9. 15:48
 9/36 A kérdező kommentje:

#7

Oké, felőlem vádoljanak.

Szóval hogyan tudom kivitelezni?

ápr. 9. 15:49
 10/36 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy.
ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!