Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális hogy ennyit merül a...

Normális hogy ennyit merül a telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy a55, 5000 mAh akkumulátor. Megfigyeltem, hogy 6 percenként merül egy százalékot a telefonom. Mobilnetről és wifiről is, mindkettő be is van kapcsolva. Nincs energiatakarékos módban. Facebook, Instagram, Chrome... ilyesmiket használok. 1 hetes a telefon.


Szerintetek normális ez a merülés?



ápr. 10. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mobilnet és ha 2 sim van benne az eléggé meríti a telefont. Wifi is de a mobilnet eléggé. 6 perc/1% az pont ideális szerintem. Meg 6.5col kijelző szoval ezért merülnek...
ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A fényerő kézi vagy automatikus? Miért van bekapcsolva a wifi és a mobilnet is? A leírásod szerint akkor mindössze 10 órát bír a telefonod. Ez nagyon kevés. Játszani szoktál rajta?
ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fényerő automatikus, mert ha nem vagyok otthon mindkettőt bekapcsolva hagyom, ritkán játszom, de amikor most mértem a kapacitást, akkor csak az említett alkalmazásokat használtam
ápr. 11. 06:02
 4/9 Aktív Szál ***** válasza:
Nem normális. 5000mAh az elég sok, egy visszafogott használattal alsó hangon 3 napot kellene bírnia. Nézd meg az akku használatnál, valószínűleg van valami app, ami folyton dolgozik a háttérben.
ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fél nap alatt merül 1%-ot. Igaz ez iPhone 15
ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Aktív Szál ***** válasza:
#5 Azt hogy csinálod? Ki van kapcsolva wifi és mobilnet, le van húzva a fényerő és hozzá se nyúlsz? Mert ha fél nap alatt 1%-ot merül, akkor hetekig bírná. Az iPhone meg nem az akku kapacitásról híres, az én 14-esem átlag 2 napot bír.
ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Jó ok túloztam.. de kb 4-5 órát bír ugy hogy 1%-ot merül. Mobilnet megy de kikapcsolom sűrűn,wifi csak otthon :) Fényerő nagyon minimumon.
ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak a Google Play Szolgáltatások, ami állandóan fut, de arra csak 0,7% használatot ír.
ápr. 11. 11:50
 9/9 A kérdező kommentje:
A többi az olyan alkalmazás, amit használok is.
ápr. 11. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!