Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai világban miért éri meg...

A mai világban miért éri meg nyomógombos telefont venni? Pro, és kontra is érdekel.

Figyelt kérdés

ápr. 13. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

+ Megbízható, alacsony a fogyasztása, olcsó


- Nem futnak alkalmazások, így nincs pl. Viber, mobilbank stb.

ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Kai os telókon sem?
ápr. 13. 12:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyengén látók, idősek jobban boldogulnak egy nyomógombos "nagymama-telefonnal"
ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Ott van az ember zsebében minden, GPS, internet, banki hozzáférés, telefon, és szórakozási lehetőség. Egy régimódi, nyomógombos telefon nem tud ilyet, csak telefonálni, sms-t írni.. Idős embereknek jók, akik még a régi világ elvei szerint élnek. Mai fiataloknak és felnőkketnek szinte alap dolog már ez. Ez szomorú, de tény, az életünk részévé vált. Ott tartod a kapcsolat írásban ismerősökkel, rokonokkal, szörfözöl a neten, közösségi hálón tartalmat fogyasztasz.

Régen én is óckodtam tőle, még 2010 körül, hogy kimossa az emberek agyát, pedig csak 17 voltam, de aztán szépen én is beálltam a sorba, én most már el sem tudnám képzeli nélküle az életem, főleg, hogy a munkámhoz is kell okostelefon.

ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja, csak havonta tölthetem fel 3000 ft-al, az okos szart, ami 12 000ft havonta.
ápr. 13. 13:20
 6/15 A kérdező kommentje:
hetente bocsánat.
ápr. 13. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
#2 Androidra és iOSre adják ki az appok jelentős többségét, Androidra 3553000 app van, iOSre 2 millió körül, Kai OSra viszont csak 1300 körül, és a felhasználói bázis is nagyon kicsi, így nem vonzó a fejlesztők számára.
ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5-ös


Ezzel félig butaságot mondtál, mert ha csak telefonálsz, akkor tökmindegy, hogy klasszikus vagy okostelefon, a percdíjakat a telefonszolgáltató határozza meg, nem pedig a készülék így mindkétt telefonon 7000 ft lesz az 500 perc beszélgetés.

Az más, hogy az okostelefonnak kell mobilnet, ami kész lehúzás feltöltökártyás telefonszámnál.



Legyél előfizetéses, ha sokat telefonálsz, vannak olyan csomagok, amik korlátlan beszélgetést biztosítanak az összes hálózatba, és még az EU területén is és még kb 10 ezer fort havonta + 5GB nettel..

ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyomógombos 4gs telón netezek.
ápr. 13. 13:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a felhasználási cél:

- időseknek/látássérülteknek a senior telefonok nagy gombos kialakítás jól látható

- az egyszerű rendszerű telefonok a kevesebb alkalmazással kevésbé zavaróak, kevésbé nyújtanak dopaminaddikciót, kisebb a biztonsági kockázatuk

- mivel kicsi a kijelzője, a rajta levő alkalmazások kis rendszerigényűek kevesebbet fogyaszt, hosszabb(á tehető) a készenléti ideje illetve a kis méretű kijelzőből adódóan kevésbé van kitéve sérüléseknek - így jó strapatelefon-alap

- azért attól, hogy nyomógombos egy telefon, még rendelkezhet GPS-sel, lehet benne wifi, böngésző, azonnali üzenetküldő vagy VOIP-kliens

ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!