Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai világban miért éri meg...

A mai világban miért éri meg nyomógombos telefont venni? Pro, és kontra is érdekel.

Figyelt kérdés

ápr. 13. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

"Nyomógombos 4gs telón netezek."

Döntsd már el hogy mi a bajod. Netezzél azon ha neked az megfelel.

ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


Akkor jobban jársz, ha átváltasz előfizus számlára, mert anyagilag jobban kijössz, mintsem töltögeted rá a pénzt hetente és veszed a netet. Ki van ez találva, hidd el.


Telekomnál van korlátlan beszéd + 5GB net, ami szerintem kiszolgálja a 4G-s, nyomógombos telódat és 10 ezer ft. Ha meg nem beszélsz annyi, akkor 6-8 ezerből is kjössz. Nem kell állandóan töltögetni, havonta jön számla, kiperkálod, mindenki boldog, már ha az ügyfél az, ha pénzt kell költeni... :)

ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha vennél egy drága kocsit, és azt szidnád a drága üzemanyag miatt, holott sokkal többet mész vele, mint mennél egy kis fogyasztásúval. Butaság csak azért lemondani egy okostelefonról, mert sokat netezel rajta, ami persze drága, ahelyett, hogy kevesebbet neteznél. Net nélkül is sokkal jobb szinte bármelyik, mint egy nyomógombos.
ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Gyengén látók, idősek jobban boldogulnak egy nyomógombos "nagymama-telefonnal""

Nem csak azon múlik, ha valaki otthon számítógépezik és amellett nincs igénye mobilnetre, vagy épp az autóban sem kell térkép stb., akkor felesleges az okostelefon.

ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja, csak havonta tölthetem fel 3000 ft-al, az okos szart, ami 12 000ft havonta.


Az okostelefonban van wifi opció, ma már a legtöbb otthoni nethez jár wifi is.

ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

"Ja, csak havonta tölthetem fel 3000 ft-al, az okos szart, ami 12 000ft havonta."


"hetente bocsánat."


Hogyan is függ össze ez a dolog?

Mert szerintem te sem tudod.

máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!