Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lenne jó megoldás?

Mi lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés

Barátnőm minden sz.rt lement telefonra.

Mivel körmös, így sok ilyen videója van,képek is, ő is csinál ilyen videókat.


Mindig ezen problémázik hogy nincs hova menteni, meg a telója kiírja hogy kevés a memória. Pedig ott a laptopom új, van memória kártyái, vettem neki 1tbos külső memóriát.


Egyszerűen puffog a memória miatt, mert a laptop nem jó, neki most tablet kell és azt jobban tudná használni kisebb stb.


Nem érti meg h amíg minden sz.rt megtart, meg letölt nincs olyan mobil ami neki elég lenne..na meg ennyi körmös sincs aki ennyi elektronikus cuccot vásárol hozzá.. ( tudom ebben a körben mozgok)


ápr. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Telefon függő, de van amelyikat elég komoly mértékben lehet bővíteni Micro SD kértyával.

Mi a készüléke típusa?

ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Xiaomi 9t pro azt hiszem
ápr. 14. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez miféle telefon? A normálisabbakon bőven van annyi saját tárhely, hogy elférjen rajta egy csomó kép, videó. Például esetemben ezek, minden mással (oprendszer, appok) együtt a teljes tárhelyem 1/5-ét foglalják el, bár valóban nem csinálok naponta 20 képet. Amúgy pedig a legegyszerűbb válasz: cloud. Minek tárolgassam a saját hardveremen a fájlokat, ha feltölthetem felhőbe is, bizonyos mértékig ingyenesen? (Amúgy sem valami drága) Legfeljebb biztonsági másolatként tárolok számomra fontos adatokat egy erre a célra szánt külső ssd-n.
ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennek a telefonnak anno az induló tárhelye 256 GB volt.

Ha ez nem elég, akkor vegyen magának nagyobb tárhelyjel rendelkező készüléket. Ha amúgy nincs gond a Xiaomival, akkor a 13 T Prot, annak már 512-vel indul a tárhelye, de találhatsz itt-ott 1 TB-osat is. Annak már tényleg elégnek kellene lennie.

ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De nem elég. Van vagy 8 pendrive ami 64gb- 512gb ig van. Vettem egy 1 tbos hdd-t.

A telefon is tele van. Szó szerint mindent fotóz..( fbról, ujsagokról mi tetszik neki, mit rendel majd stb..) és ezek nem csak körmös dolgok. Hiába mondom hogy a tablet arra hogy a körmös dolgokat csinálja rajta nem lesz elég neki memóriában

ápr. 14. 21:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Note 9pro a telefonja megméztem
ápr. 14. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:

512 gigás kártyát támogatja

[link]

ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is mindent fotózok, egyfajta jegyzetelésnek használom. Jelenleg 52ezer kép van a telefonomon ami 140-150GB környékét foglal.

Kell kicsi időt rászánni a szelektálásra és az átméretezésre és így bőven kezelhető a méret.

Ha ehhez lusta, akkor pedig zsebbe kell nyúlni. Nagy tárhelyű telefont kell venni és nagy felhőtárhelyet bérelni.

ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogyan kell átméretezni?
ápr. 15. 08:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, sosem volt androidos telefonom. Biztos van átméretezős app, de lehet hogy rendszerszinten is van valami megoldás. Írj ki róla egy kérdést! :)
ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!