Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Világoszöld vagy szürke színű...

Világoszöld vagy szürke színű telefont vennétek inkább?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy emberfüggő, ki ki döntse el magának és a többi, de ettől függetlenül szeretnék normális válaszokat kapni...

ápr. 16. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Világoszöld
Szürke
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen modell, illetve pontosan milyen árnyalat. Az iPhone 11- nél volt valami türkizes- zöldes árnyalat ami baromira bejött nekem, majdnem azt vettem meg, de végül a lilát választottam. Szóval az a telefon nekem nagyon bejön, viszont azon kívül minden más esetben a szürkét választanám. Tudom, hogy ilyenkor jó kikérni mások véleményét, de végül úgyis a szívedre fogsz hallgatni. Akármikor döntés helyzet előtt állok, hogy melyiket válasszam, mindig azt kell választani és én is mindig így teszek, amit jobban szeretnél, hogy a többiek ajánljanak neked… és szomorú lennél ha nem azt mondják. Így lett végül az én telefonom lila, mivel az az én színem, bármennyire is tetszett a másik illetve sokan ajánlották, mégis a saját megérzéseim követtem.
ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármilyet. Tokban tartom.
ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!