Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lenne érdemesebb...

Hogyan lenne érdemesebb megvenni ezt a samsungot?

Figyelt kérdés

Az a55ön gondolkodom a 128 és 256gb-os közt. Árban van köztük kb 20ezer Ft.


Viszont ha véletlen kevés a memóriája és egy 512gbos kártyát tennék bele a kartya kb 25ezer Ft.

( van egy 128gbosom uj, itthon)


De nem tudom melyik memóriájut vegyem mert így tulajdonképpen ha a 128ast veszem olcsóbban és bele az itthoni memória és úgy 256gigám megvan és marad kb 20e Ft és ha kell később másik memória bele majd.


Vagy vegyem a 256ost és abba bele a 128ast és úgy lesz 380gb kb..viszont ott már nem lenne értelme 512gb kártya mert nem sokkal ad több memóriát 25e Ft-ért, mintha mondjuk most a 128as memóriájába vennék 512est , csak akkor az itthoni 128 gbos kártyám nem használnám.


ápr. 17. 08:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha a 128ast veszem olcsóbban és bele az itthoni memória és úgy 256gigám megvan alapból és marad kb 20e Ft mintha az alapból 256gbost venném és ha kell később másik memória bele majd
ápr. 17. 08:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat venném.
ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ennyit hezitálni ember. Ez csak egy telefon
ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aktív Szál ***** válasza:
Hacsak nem készítesz folyton videókat, akkor a 128GB untig elég. Ha meg mégis betelne, le tudod menteni felhőbe és kész.
ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már több telefont sikeresen leamortizáltam, és az adatokat csak a kártyáról tudtam megmenteni, szóval már trendként alkalmazom, ha lehet, kártyát használok a készülékben. A belső memóriára természetesen gyorsabban dolgozik, de hetente egyszer átmásolom, így a kártyán tárolom. Csak minőségi kártyát használok természetesen. Az adataim biztonságán nem spórolok.
ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Google driveja már tele, az a rész ami ingyenes
ápr. 17. 09:34
 7/7 Aktív Szál ***** válasza:
Oké, de egyrészt nem csak a Google Drive létezik, másrészt meg ha normális biztonsági másolatot akarsz sok adatról, az nem lesz ingyen sehol. A Google Drive-ból 100GB amúgy 700 forint havonta, abba nem halsz bele.
ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!