Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv.Tudtok egy olyan appot...

Üdv.Tudtok egy olyan appot IOS-re ami kiszűri a reklámokat a játékokban? Játszok egy játékkal és 1 percenként bedob egy reklámot.

Figyelt kérdés

ápr. 17. 12:14
 1/3 Aktív Szál ***** válasza:

A lehetőségeid:

1. Letiltod a mobilnetet és a wifit. Ha nincs net, nem tud honnan reklámot betölteni.

2. Megveszed az app fizetős változatát.

3. Letörlöd a játékot és keresel olyat, ami nem dugja a pofádba a reklámokat


Én a 3. pontot javaslom. Nekem számológép app-al volt hasonló, mert ugye az iPhone beépített számológépe halál gagyi. Kipróbáltam 5-6 számológép appot, míg találtam egy olyat, amiben csak néha, diszkréten vannak reklámok, az kibírható.

ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen app, nem lehet az appokon belül letiltani a reklámokat.

1-es 1. pontjához annyit hozzáfűznék hogy sajnos van már olyan játék is ami nem indul el netkapcsolat nélkül, pont azért hogy ne tudd kijátszani a reklámokat.... hogy rohaggyanakmeg.

ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aktív Szál ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy hajlandó vagyok fizetni egy jó appért és akár a reklámmentesítésért is, de ha egy ingyenes app úgy tolja a pofámba a reklámokat, hogy használni sem lehet tőle az appot, azt törlöm a fenébe.
ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!