Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményeteket a Xiaomi...

Mi a véleményeteket a Xiaomi Redmi telefonokról? Melyik éri meg jobban? Tartósak, sokáig bírják?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom mennyi a kereted, de ha tartósság akkor Samsung vagy Apple.
ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Jaj ha tarthatóság , istenem de uncsi már

5 éve van xiaomi sose volt semmi felé baja

ápr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
ha tartost akarsz ės normálist akkor xiaomit soha ne vegyėl , akkor inkåbb samsung, google pixel,motorola ,vagy iphone.
ápr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne venne xiaomit? Ezeket mi alapjan irjatok, hogy nem tartos? Nekem utobbi 6 evben csak xiaomi telefonjaim voltak es semmi gondom nem volt veluk, sot a samsungok kb 1 ev utan elkezdtek mind belassulni es akadozni pedig mindig csucskategorias s szerias telefonjaim voltak, a xiaomival ilyen nincs. Most is egy 13T pro rol irok.
ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az van, átlagos felhasználó vagyok, évek óta működik hibátlanul. Most is arról pötyögök.
ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felul van itthon xiaomi, csavarhuzo keszlet, robotporszivo mar 5 eve ami 1300 ciklust takaritott es meg sose volt szervizbe. 2 okos lámpa, air fryer, okos dugaljak, ablaknyitas erzekelok, 2 legszuro, 2 kamera, wifi routher, okosóra, 2 autós kamera, 2 kompresszor, 2 auto indito akkumlator. Egy új robotporszivo a regit pedig tokeletes allapotba egy ismerosomnek adtam, azota is jol takarit. És ezek kozul 1 sem romlott el soha és egy se volt szervizben, szoval kb ennyit arrol hogy a xiaomi nem tartós.
ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Családban van pár ilyen telefon. Idős nyugdíjas édesanyám és középkorú középvezető testvérem használja. Olyan 4 évente szokták cserélni ezeket. Nem panaszkodtak rájuk sosem. Testvérem egy középkategóriás 12est használ, anyám pedig egy legalapabb 13ast. Nem játszanak rajtuk, telefonálás, netezés, social media megy rajtuk, meg némi fényképezés.
ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
mert volt fiamnak xiaomi 1 év utån cserėlni kellet. ės egy hirhedt kém telefon.
ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
És mit kémkednek le rólad? Szerinted a kinaiak a te képeidre recskaznak? :D semennyire se jobban kém mint akarmelyik googlet is futtato telefon
ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem Redmi 6-om van, már 5 éves. Egyetlen baja, hogy az akksi azért már viszonylag gyorsan merül használat közben.
ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!