Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményétek erről a...

Mi a véleményétek erről a telefonról? Kínai, Xiaomi Redmi 3

Figyelt kérdés

[link]


itt a link. érdekelne,hogy ha megrendelném, mire számíthatok? megéri? nagyon tetszik, de félek,hogy befürödnék vele.


2016. júl. 16. 14:00
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Teljesen korrekt, itthon is lehet kapni, a top 10 gyártóban benne van világszinten. Híresen megbízható telefonokat gyárt és nagyon jó a saját OS verziójuk is. Ha a garancia aggaszt, vedd Európából. Az egy kicsit drágább.
2016. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

rákerestem,de hát ehhez képest fele annyiért megrendelem. nem tudtam,hogy lehet itthon is kapni!

köszi a választ.

2016. júl. 16. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is xiaomim vab hidd el nagyon jo marka de ha magyar garanciaval akarod megvenni az eustockrol 44ert megkapod a xredmi3 kuponkoddal
2016. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem redmi 3 pro van és imádom legjobb telefonom ami eddig volt és iphone 5Sről váltottam.. inkább pro-t vedd szerintem mert a simába csak 2 GB a ram
2016. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. júl. 17. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, kulfoldrol szerintem ne rendelj mert gariztatni is nehez es vamot is rarakhatnak es ugy mar szi te dragabban jossz ki! eustockot nezd meg vagy hardverapron vannak nagyon korrekt eladok en is onnan vettem !
2016. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!