Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van iPhone 8 am és azt írja...

Van iPhone 8 am és azt írja ki locked to owner és hát ugye el felejtettem a jelszót az email megvan de mikor új jelszót szeretnék csinálni akkor csak olyan lehetőség van hogy elküldi emailba de nem tudom bejelentkezni lehet vele csinálni valamit?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy másik eszközön be vagy jelentkezve abba a fiókba, oda megkapod az emailt. Egyébként nem, ezt buktad.
ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Apple suppport felé meggyőzően tudod igazolni, hogy ez a Te készüléked (pl. számla), akkor ők tudnak segíteni. Ha nem, akkor nem iPhone 8-asod van, hanem egy papírnehezéked.
ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy itt kérdezem a locked to owner mit jelent?
ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Add le a rendőrségen.
ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza a tulajnak.
ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
47%
Találtad, loptad, a jelszót persze, hogy nem tudod. Ha Te vagy a tulaj, mért zároltad volna a telefont. ?
ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dik egy kérdést tettem fel de már lopással vádolnak 1 ne féljetek nem loptam:)2 4 éve volt hogy jelszót változtattam
ápr. 23. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Locked to owner pont az jelenti hogy csak az tudja felnyítni akié a telefon, te meg nem tudsz se jelszót se emailt tehát add csak szépen vissza annak akitől loptad.
ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!