Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy milyen összeg lesz a számlámon a Yettelnél?

Figyelt kérdés
Múltkor felhívtam a Yettelt, hogy megkérdezzem, hogy mekkora összeget kell majd fizetnem. Az ügyintéző kis várakozást követően a csilingelő hangjával közölte velem, hogy a számlán xy forint lesz majd, amint az elkészült. Ma el is készült, és egy forinttal nem volt se több, se kevesebb. Tehát a kérdésem, hogy magamnak ezt nyomon tudom valahol követni, hogy hol tartanak a költségeim, hogy mennyit költöttem még mielőtt a számla kiállításra kerül, vagy ezt csak ők látják? És ha én is tudom ezt nézni, akkor hol?

ápr. 23. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak a Yettel honlapján saját online fiókot S ott utána lehet nézni ilyen dolgoknak.
ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!